more_horiz
PR24 Portal
Section05

Adam Małysz

KOMENTARZ Podskoki zamiast skoków. Reanimacja potrzebna od zaraz

Kobiece skoki narciarskie w Polsce istnieją tylko teoretycznie. To znaczy mamy zawodniczki, które w ramach reprezentowania naszego kraju zwiedziły już spory kawał świata, ale nie posiadamy choćby jednej prezentującej przyzwoity poziom. Niedzielny konkurs mikstów w Planicy zażenował wielu kibiców, jednak ci, którzy obserwują sytuację od dawna, nie mieli prawa być zdziwieni. Po co nam kobiece skoki narciarskie i czy Polki są skazane na klepanie buli?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Planica 2023 Adam Małysz opinie

TYLKO U NAS Małysz stanowczo o kadrze skoczkiń. "Trzeba zrobić porządek"

Znów nieudany występ polskich skoczkiń podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w słoweńskiej Planicy. W konkursie drużynowym zajęły przedostatnie 9. miejsce. Kinga Rajda, Paulina Cieślar, Anna Twardosz i Nicole Konderla wyprzedziły jedynie Amerykanki i to tylko dlatego, że jedna z ich zawodniczek została zdyskwalifikowana.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Planica 2023 Adam Małysz

TYLKO U NAS Polacy wskoczą na podium? Małysz: straciliśmy przewagę

W sobotę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrany zostanie konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Biało-Czerwoni, poza Dawidem Kubackim, nie błyszczeli w kwalifikacjach, ale prezes Polskiego Związku Narciarskiego wierzy, że staną na podium. - Konkurs to coś zupełnie innego, zawodnik inaczej się mobilizuje - ocenił Adam Małysz w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2022/2023 Adam Małysz Zakopane

TYLKO U NAS Stoch oszczędza siły? Małysz: trenerzy zaczynają żonglować

Adam Małysz jest przekonany, że Biało-Czerwoni odegrają główne role podczas konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. - Kubacki, Granerud, Stoch - taką trójkę w rozmowie z Pawłem Majewskim z portalu PolskieRadio24.pl wytypował prezes Polskiego Związku Narciarskiego.
Zobacz więcej na temat:  sporty zimowe SPORT Skoki narciarskie PŚ w skokach 2022/2023 Kamil Stoch Adam Małysz Dawid Kubacki Zakopane Piotr Żyła Paweł Wąsek

"Walczy się o cały puchar świata". Adam Małysz o turnieju skoków narciarskich w Zakopanem

Polscy skoczkowie narciarscy prezentują w obecnym sezonie świetną formę i są w stanie mierzyć się z najlepszymi. W drugi weekend stycznia sportowcy będą rywalizowali w Zakopanem, gdzie o punkty w ramach pucharu świata powalczą wszyscy czołowi zawodnicy. - Czołówka nie pozwoli sobie na to, aby sobie odpuścić - stwierdził Adam Małysz w specjalnym wydaniu "Muzycznej Jedynki".
Zobacz więcej na temat:  Adam Małysz Andrzej Grabowski Marcin Kusy Skoki narciarskie PŚ w skokach 2022/2023

TYLKO U NAS PZN w nowym wydaniu. Małysz stawia kolejne cele: chcę pomóc

- Teraz jestem w innej roli. Chcę pomóc innym, byśmy mogli cieszyć się z sukcesów na arenach międzynarodowych - mówił w rozmowie z Polskim Radiem Adam Małysz, prezes PZN-u, który pojawił się w siedzibie PKN Orlen na sportowym podsumowaniu 2022 roku.
Zobacz więcej na temat:  sporty zimowe PŚ w skokach 2022/2023 Skoki narciarskie SPORT Dawid Kubacki Kamil Stoch Piotr Żyła Paweł Wąsek Thomas Thurnbichler Adam Małysz PKN Orlen Orlen opinie

TYLKO U NAS Konferencja PKN ORLEN. "Bez inwestowania w kulturę sportu nie ma przyszłości sportu"

W warszawskiej siedzibie PKN Orlen w poniedziałek odbyło się spotkanie z udziałem prezesa koncernu Daniela Obajtka oraz  przedstawicieli PKOl, PKPar i wielu związków sportowych, a także ponad 300 sportowców, którzy współpracują z koncernem. - Inwestycja w sport to zarówno zadanie społeczne, jak i biznesowe w przypadku tak dużej firmy jak PKN Orlen - powiedział Daniel Obajtek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Orlen Robert Kubica Bartosz Zmarzlik kajetan kajetanowicz Aleksandra Mirosław Adam Małysz Sebastian Świderski PKN Orlen