more_horiz
PR24 Portal
Section05

Adam Nawałka

TYLKO U NAS Nawałka podsumował losowanie Polaków na MŚ. "Mocna grupa"

Reprezentacja Polski poznała rywali na piłkarskich MŚ Katar 2022, gdzie w grupie C zmierzy się między innymi z dwukrotnymi mistrzami świata Argentyną. - Uważam, że grupa jest mocna, terminarz bardzo dobry. Ostatni mecz gramy z Argentyną, która z pewnością jest najtrudniejszym przeciwnikiem - mówi w rozmowie z Polskim Radiem były selekcjoner kadry Adam Nawałka. 
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Argentyny reprezentacja Meksyku reprezentacja Arabii Saudyjskiej fifa Piłka nożna SPORT Adam Nawałka TYLKO U NAS

Adam Nawałka przerywa milczenie. "Będę kibicował reprezentacji"

Adam Nawałka potwierdził, że to nie on zostanie w poniedziałek ogłoszony selekcjonerem polskich piłkarzy. - Prezes do mnie zadzwonił i poinformował, że wybrał innego kandydata. Podziękował i wyraził nadzieję, że będę wspierał reprezentację Polski. Nie może być inaczej - powiedział w rozmowie z portalem meczyki.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Adam Nawałka PZPN Katar 2022

KOMENTARZ Nawałka - najlepszy wybór mimo wszystkich wad

Jeśli prawdą jest, że w życiu suma szczęścia wychodzi na zero – Adam Nawalka musiał mieć w przeszłości bardzo dużo pecha. Tylko splot bardzo szczęśliwych okoliczności sprawił, że będąc na sportowej emeryturze, stał się najpoważniejszym i najbardziej racjonalnym kandydatem na stanowisko selekcjonera.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Adam Nawałka Cezary Kulesza reprezentacja Polski PZPN Katar 2022 opinie

Cezary Kulesza podał datę ogłoszenia nowego selekcjonera

Oczekiwanie na ogłoszenie nazwiska nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski trwa. Choć nie poznaliśmy jeszcze nazwiska następcy Paulo Sousy, to wiemy już, kiedy zostanie ono ogłoszone. - Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów - potwierdził Kulesza w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Adam Nawałka Katar 2022 Cezary Kulesza

Nowe plany prezesa Kuleszy. Polska nadal bez selekcjonera

Oczekiwanie na ogłoszenie nazwiska nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski trwa. Wszystko wskazuje na to, że na oficjalną decyzję będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ - jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl - Cezary Kulesza wyleci do Turcji, gdzie polscy ligowcy przygotowują się do wiosennej rundy w Ekstraklasie. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN Cezary Kulesza Adam Nawałka reprezentacja Polski Katar 2022

PZPN wybiera selekcjonera reprezentacji. Andrzej Janisz: presja pierwszej poważnej decyzji

- Jeżeli baraże będą wygrane, ta decyzja będzie fenomenalna, aż do finałów Mistrzostw Świata. Jeżeli zaś będą przegrane, wszyscy będą jechać po prezesie i całym PZPN jak po łysej kobyle. (…) Dlatego te myśli i rozważania są tak długie, co przypomina już operę mydlaną - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Janisz z redakcji sportowej Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski PZPN Adam Nawałka Andrzej Janisz Cezary Kulesza

Baraż problemem zarządu PZPN. Reprezentacja Polski nie zagra na Stadionie Narodowym

Kolejna fala koronawirusa komplikuje plany Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak informuje Jakub Seweryn z portalu Sport.pl - zarząd PZPN zdecyduje o wyborze stadionu, który będzie areną finału baraży do mistrzostw świata, gdyż PGE Narodowy wciąż będzie działał jako szpital.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Stadion Narodowy reprezentacja Polski Katar 2022 PZPN Cezary Kulesza Adam Nawałka