more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adrian Klarenbach

Jarosław Sellin: być może prawo złamano po drugiej stronie

- Orzeczeń TSUE niewdrożonych w życie jest ponoć 50. Chcemy jednak być poważnymi partnerami w UE i respektować prawo. W tym przypadku być może będziemy sprawdzać, mamy prawo tak myśleć, że KE wyszła poza swoje kompetencje. Być może prawo złamano po drugiej stronie - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin PiS Prawo i Sprawiedliwość Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Adrian Klarenbach Unia Europejska Europejski Trybunał Sprawiedliwości

Mirosława Stachowiak-Różecka: taśmy to sposób na przykucie uwagi

- Nie rozumiem tej całej akcji, dla mnie to zła taktyka. Ostatnie tygodnie kampanii wykorzystałabym na rozmowę z Polakami o konstruktywnych propozycjach, co warto zrobić dla Polski samorządowej – mówiła w "Rozmowie PR 24” Mirosława Stachowiak-Różecka. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości skomentowała w ten sposób publikacje portalu Onet dotyczące afery taśmowej i nagrań z rozmów obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Adrian Klarenbach afera taśmowa Mateusz Morawiecki

Eugeniusz Tyrajski ps. "Sęk": szczęścia nie wolno omijać

"Każdy z nas szczęścia pragnie, wręcz pożąda, o szczęściu marzy w rozmyślań godzinie, nikt jednak nie wie, jak szczęście wygląda, i gdy je spotka to często ominie". - Szczęścia nie wolno omijać, kiedy się na nie trafia - mówił na antenie Polskiego Radia 24 bohater Powstania Warszawskiego Eugeniusz Tyrajski ps. "Sęk".
Zobacz więcej na temat:  II wojna światowa Warszawa Powstanie Warszawskie Adrian Klarenbach HISTORIA