more_horiz
PR24 Portal
Section05
Agencja Muzyczna

"Żurba" - nowe nagranie grupy Wernyhora [ZOBACZ WIDEO]

"Żurba" to singiel zapowiadający premierę płyty "Toloka" sanockiego zespołu Wernyhora, laureata XXIII Konkursu Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja" 2021. Nagrania rozpoczęły się kilka dni po rozpoczęciu przez Rosję działań wojennych na Ukrainie, w Studiu Polskiego Radia S4 im. Jerzego Wasowskiego. Utwór, który ma dziś premierę to pieśń będącą wyrazem sprzeciwu wobec rosyjskiej agresji i przejawem wsparcia dla Ukraińców. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Agencja Muzyczna Nowa Tradycja MUZYKA

"Kasia Moś Karin Stanek". Nowa płyta Agencji Muzycznej Polskiego Radia

W piątek (27.05) ukazała się płyta "Kasia Moś Karin Stanek" - to nowe wydawnictwo Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Na płycie znajdują się nowe wersje popularnych przebojów, jak i mniej znanych piosenek, które w latach 60- tych wykonywała Karin Stanek. Wśród nich m.in. "Autostop", "Malowana lala" czy "Chłopiec z gitarą".
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Kasia Moś Karin Stanek Bytom Agencja Muzyczna

Płyty Agencji Muzycznej Polskiego Radia nominowane do Fryderyków 2022

Dwa wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia z szansą na zdobycie Fryderyka 2022! Mowa o płytach "Eugeniusz Morawski - Kompozytor wyklęty", nominowanych w kategorii: Album Roku - Muzyka Symfoniczna oraz o płytach "Mikołaj Gomółka: Melodie na psałterz polski cz. 3 vol. 5 & 6", nominowanych w kategorii: Album Roku - Muzyka Dawna. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Chór Polskiego Radia Trójka Agencja Muzyczna Płyty Fryderyki
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem