X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Aleksander Łukaszenka

Tysiące Białorusinów w kolejkach poparcia dla opozycyjnych kandydatów na prezydenta

Tysiące Białorusinów ustawiło się w kolejkach, aby złożyć podpisy poparcia dla opozycyjnych kandydatów na prezydenta. W Mińsku na plac przed centralnym bazarem Kamarouka ludzie przynieśli flagi Unii Europejskiej i historyczne biało-czerwono-białe białoruskie. Słuchali piosenki Jacka Kaczmarskiego "Mury".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Białoruś wybory prezydenckie Aleksander Łukaszenka Raport Białoruś wybory na Białorusi

Łukaszenka krytycznie o potencjalnych kontrkandydatach w wyborach

Bankier Wiktar Babaryka „kłamie”, biznesmen Waler Capkała powinien się przyznać, dlaczego stracił pracę w Parku Wysokich Technologii, a bloger Siarhiej Cichanouski jest „pryszczaty” – tak prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka mówił w piątek o nowych uczestnikach kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Białoruś wybory prezydenckie Aleksander Łukaszenka Raport Białoruś wybory na Białorusi

"Jeżeli Łukaszenka przekroczy rubikon, to znajdzie się zastępstwo". Jakóbik o wyborach na Białorusi

- Zachodni kurs Łukaszenki musi się potwierdzić. Jeżeli prezydent Białorusi przekroczy rubikon, to znajdzie się zastępstwo - Babaryka to bardzo "wyjściowy kandydat" - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Jakóbik (BiznesAlert.pl). W programie wzięła również udział Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś wybory na Białorusi Europa Aleksander Łukaszenka Maria Przełomiec Wojciech Jakóbik Polskie Radio 24

Marek Budzisz: wybory prezydenckie na Białorusi będą trudne dla Łukaszenki

- Sytuacja polityczna na Białorusi zaczyna się rozwijać w niekorzystnym, z punktu widzenia Aleksandra Łukaszenki, kierunku. Pojawił się co najmniej jeden liczący się kandydat, który zarówno jest popularny społecznie, jak i, według opinii obserwatorów, ma poparcie w Moskwie - mówił w Polskim Radiu 24 ekspert ds. międzynarodowych Marek Budzisz z Warsaw Enterprise Institute.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel ŚWIAT Rosja Europa koronawirus COVID-19 kryzys Aleksander Łukaszenka Białoruś

Czy Białoruś zmieni dostawców surowców energetycznych?

Do portu w Kłajpedzie przybił okręt z ropą z Arabii Saudyjskiej dla Białorusi. 1 lutego do Mińska zawitał Mike Pompeo, sekretarz stanu USA. Mówił, że USA gotowe dostarczać 100% ropy potrzebnej Białorusi, i dodał że Waszyngton wspiera niezależność i suwerenność Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo Michał Żakowski Kuba Strzyczkowski ropa naftowa POLSKA Białoruś USA Mike Pompeo Aleksander Łukaszenka

Pierwsza rozmowa prezydentów Litwy i Białorusi od 10 lat. Oferta pomocy w walce z COVID-19

Prezydent Litwy Gitanas Nauseda podczas czwartkowego połączenia konferencyjnego z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką zaproponował pomoc w walce z COVID-19, wyraził również zaniepokojenie w związku z powstającą elektrownią atomową w Ostrowcu. Była to pierwsza od 10 lat rozmowa prezydentów Litwy i Białorusi. Prezydent Litwy zaproponował złożenie wspólnego wniosku do UNESCO w sprawie ogłoszenia 2022 roku Rokiem Franciszka Skaryny, twórcy białoruskiego piśmiennictwa. 
Zobacz więcej na temat:  Raport Białoruś ŚWIAT koronawirus Białoruś Aleksander Łukaszenka