X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Aleksandra Jakubowska

M. Lodowski: J. Kaczyński konsumuje bezwład narracyjny KO

- Powstała pewna pustka aksjologiczna po drugiej stronie konfliktu politycznego, którą Jarosław Kaczyński cudownie konsumuje. To pokazuje całkowitą kapitulację ideową obozu KE. Kompletny bezwład narracyjny - mówił Miłosz Lodowski w Polskim Radiu 24. Gośćmi "Studia prasowego" byli także Karol Gac, Jakub Majmurek i Aleksandra Jakubowska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Adrian Stankowski Karol Gac Aleksandra Jakubowska Jarosław Kaczyński PiS konwencja programowa PiS w Lublinie konwencje PiS

Dola weterana

Mordercy, najemnicy – wiele obelg padało pod adresem żołnierzy walczących w Iraku czy Afganistanie. Czy oddanie hołdu weteranom podczas exposé Ewy Kopacz zmieni stosunek Polaków do żołnierzy i pozwoli im lepiej zrozumieć ból weteranów? O sytuacji ludzi, którzy z rozkazu politycznego i zawodowego walczyli na wojnie i narażali swoje życie i zdrowie opowiadali w Polskim Radiu 24 ppłk Leszek Stępień, weteran wojenny, Aleksandra Jakubowska, była minister, Rafał Stańczyk, dziennikarz TVP Info.
Zobacz więcej na temat:  Afganistan Aleksandra Jakubowska wojsko

Wróżenie z Faktów: co dalej z aborcją?

Gdy wydawało się, że sejmowa batalia dotycząca obywatelskich projektów zmian w ustawie o ochronie życia ucichła, wywiad z prezesem PiS – Jarosławem Kaczyńskim – na nowo rozbudził emocje wśród części społeczeństwa. W audycji Wróżenie z Faktów o przyszłości sporu wokół aborcji rozmawiali publicyści – Rafał Ziemkiewicz i Aleksandra Jakubowska.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Aleksandra Jakubowska CETA Łukasz Warzecha Prawo i Sprawiedliwość Rafał Ziemkiewicz