X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Aleksiej Nawalny

Europejski apel ws. pomocy lekarskiej dla Nawalnego. Wspólne oświadczenie krajów UE

Unia Europejska zaapelowała do Rosji o zapewnienie Aleksiejowi Nawalnemu pomocy lekarskiej. Oświadczenie w tej sprawie w imieniu 27 krajów opublikował szef unijnej dyplomacji Josep Borrell. Komentarz zamieściła na Twitterze także przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Presję w tej sprawie wywiera również Stałe Przedstawicielstwo Polski przy Unii.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Rosja Aleksiej Nawalny zdrowie

Trwa protest głodowy Nawalnego. Władze kolonii grożą przymusowym karmieniem

Wobec prowadzącego głodówkę rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego władze więzienne stosują groźby, że będzie karmiony przymusowo; przeniesiono go z więziennego szpitala z powrotem o więzienia. Nawalny schudł 15 kg od czasu, gdy trafił do zakładu karnego. Prowadzi protest ze względu na brak opieki medycznej, podczas gdy traci czucie w rękach, odczuwa bóle kręgosłupa, zaś w nocy pozbawiany jest snu.
Zobacz więcej na temat:  Aleksiej Nawalny Rosja Ukraina Donbas ŚWIAT opozycja demokratyczna

Szoszyn o sprawie Nawalnego: Putin chce pokazać, że nie ma dla niego ludzi nietykalnych

- Aleksiej Nawalny "wszedł" do portfeli rosyjskich polityków oraz oligarchów i pokazał, jak są defraudowane pieniądze. Wielu ludzi go za to nienawidzi. Mimo tego, że niemal od ręki miał dostęp do zachodnich mediów czy przywódców, to i tak to go nie uratowało - powiedział Rusłan Szoszyn z "Rzeczpospolitej".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Europa Europa Wschodnia Rosja Aleksiej Nawalny Władimir Putin

"Związek Radziecki w wydaniu XXI wieku". Dr Maria Domańska o sprawie Nawalnego

- Szantaż wobec Nawalnego, nękanie w więzieniu, nękanie współpracowników, kolejne ustawy, które godzą w struktury Nawalnego, to wszystko służy temu, by wysłać wyraźne sygnał społeczeństwu i Zachodowi, że Rosji nikt nie ma prawa mówić, jak rządzić - mówiła w Polskim Radiu 24 Dr Maria Domańska (Ośrodek Studiów Wschodnich)
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Jerzy Targalski Rosja Aleksiej Nawalny Antoni Trzmiel