X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Ameryka

"Kwarantanna to nie opcja". Akcja skierowana do przyjeżdżających do Nowego Jorku

Przy głównych wjazdach do Nowego Jorku ustawiane są punkty kontrolne, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Mają na celu wymuszenie kwarantanny osób przybywających z 35 stanów o wysokim wskaźniku zakażeń SARS-CoV-2. - Nie chcemy karać ludzi. Chcemy mieć pewność, że przestrzegają zasad - oświadczył, zapowiadając takie działania burmistrz miasta Bill de Blasio. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Nowy Jork Ameryka Ameryka Północna koronawirus

"Systemowy charakter niejasności". Prokurator chce wglądu w dokumenty firm Trumpa

Prokurator okręgowy Manhattanu Cyrus Vance Jr, który od ponad roku zabiega o udostępnienie zeznań podatkowych Trumpa, zażądał również wglądu w dokumentację grupy "The Trump Organization" łączącej blisko 500 firm należących do prezydenta USA. We wniosku skierowanym na ręce sędziego okręgowego argumentował, że przemawia za tym "systemowy i długotrwały charakter niejasności podatkowych w The Trump Organization".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Donald Trump wybory w USA Ameryka