X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Andrzej Dera

"Władze mogą nie mieć innego wyjścia". Andrzej Dera o powtórnych wyborach na Białorusi

- Sierpień Białorusi przypomina Sierpień '80 w Polsce. Społeczeństwo się obudziło, poczuło siłę. To samo widzę na obrazach z Białorusi (...). Kropla, która drążyła skałę, teraz tę skałę skruszy. Jestem tego pewien - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Andrzej Dera minister w Kancelarii Prezydenta RP.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA HISTORIA Jerzy Jachowicz Białoruś Raport Białoruś Andrzej Dera

Andrzej Dera: Koalicja Obywatelska, kiedy nie wygrywa, obraża się na demokrację

- Puste ławy parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej to smutny obrazek. Okazuje się, że ta formacja nie dorosła do rozstrzygnięć demokratycznych - obraża się na demokrację w momencie, kiedy nie wygrywa. Przez ostatnie 5 lat też podważali demokrację - powiedział w Polskim Radiu 24 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzej Dera. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Andrzej Dera Andrzej Duda polityka Zgromadzenie Narodowe koalicja obywatelska Antoni Trzmiel

"Nie powinien był uzależniać spotkania z prezydentem od wyników". Dera o Trzaskowskim

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta stwierdził, że Rafał Trzaskowski nie powinien był uzależniać spotkania z prezydentem od wyników wyborów. - Same oficjalne wyniki jakby nie zmieniają tego, co trzeba zrobić. Trzeba ten spór maksymalnie stłumić. Emocje są niestety niedobre. Przegrywać też trzeba umieć - wyjaśnił.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce demokracja Andrzej Dera Rafał Trzaskowski polityka POLSKA

Andrzej Dera: Polska to poważny sojusznik USA i ważny element w amerykańskiej strategii obronności

- Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Donaldem Trumpem będzie reprezentował wszystkie państwa europejskie, gdyż chodzi o to, by liczebność wojsk amerykańskich w Europie nie zmniejszyła się, by nadal tu stacjonowały - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. - To kluczowe z punktu widzenia bezpieczeństwa - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Andrzej Dera Andrzej Duda Andrzej Duda w USA Donald Trump Stany Zjednoczone USA polityka zagraniczna USA Polityka zagraniczna Polski prezydent stosunki polsko-amerykańskie

"Architekt i strateg walki z koronawirusem". Prof. Zbigniew Rau o ministrze zdrowia

- Fakty są takie, że Polska wyjątkowo dobrze radzi sobie z koronawirusem - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Zbigniew Rau (PiS). Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także Andrzej Dera (Kancelaria Prezydenta), Katarzyna Piekarska (KO) oraz Beata Maciejewska (Lewica).
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia polityka Koronawirus w Polsce Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Andrzej Dera katarzyna piekarska Polskie Radio 24 POLSKA

Andrzej Dera: Rafał Trzaskowski prowadzi agresywną kampanię wyborczą

- Rafał Trzaskowski prowadzi agresywną kampanię i chce się bardziej wyróżnić, choć ta agresja jest niepotrzebna. Zamiast tego potrzebujemy dzisiaj mądrego i roztropnego współdziałania - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza wybory w Polsce Rafał Trzaskowski polityka Andrzej Dera Tadeusz Płużański

"Niebywały absurd". Andrzej Dera ws. zarzutów o złamanie konstytucji przy wyborze I Prezesa SN

- Zarzuty, że prezydent Andrzej Duda w związku z wyborem sędzi Małgorzaty Manowskiej na stanowisko I Prezesa Sądu Najwyższego złamał konstytucję, to niebywały absurd - powiedział prezydencki minister Andrzej Dera. - Prezydent wybrał prof. Małgorzatę Manowską, bo to osoba środka, niezaangażowana politycznie - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sąd Najwyższy sądownictwo Małgorzata Manowska Andrzej Dera

Radosław Fogiel: Andrzej Duda może pochwalić się wiarygodnością i dotrzymywaniem słowa

- Sytuacja z pandemią pokazuje, jak dobrą wartością jest współpraca rządu z prezydentem. Andrzej Duda może pochwalić się wiarygodnością i dotrzymywaniem słowa, stąd tak mocno podkreśla, że będzie gwarantem dotychczasowych świadczeń społecznych - powiedział w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS. Gośćmi audycji byli również Andrzej Dera z Kancelarii Prezydenta oraz Andrzej Szejna z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda polityka Radosław Fogiel Andrzej Dera Małgorzata Raczyńska-Weinsberg