X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Duda

"Zabytki mają fundamentalne znaczenie dla naszej kultury". Prezydent o liście Pomników Historii

- Zabytki wpisane na listę Pomników Historii są świadectwem naszych dziejów, ale także i źródłem wiedzy - powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda. W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia okolicznościowych tablic gospodarzom obiektów wpisanych na listę Pomników Historii. Uczestniczyli w niej m.in. prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA zabytki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Andrzej Duda historia Polski

W BBN narada ws. sytuacji na wschodniej granicy. Rozmawiali prezydent, premier, szefowie resortów i służb

W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim oraz kierownictwami resortów: obrony, spraw wewnętrznych spraw zagranicznych, a także szefami Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Straży Granicznej i Dowództwa Operacyjnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica Białoruś migracja prezydent premier straż graniczna Andrzej Duda Mateusz Morawiecki

"Fizyczna zapora na granicy z Białorusią jest konieczna". Prezydent o presji migracyjnej

W wywiadzie dla telewizji TVP Wilno Andrzej Duda podkreślił, że obowiązkiem Polski, Litwy i Łotwy jest strzeżenie unijnej granicy "w sensie fizycznym". - Jeżeli trzeba tę fizyczną barierę tworzyć, to nie dlatego, że chcemy, ale dlatego, że taka jest konieczność - zaznaczył.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Litwa Wilno Andrzej Duda prezydent relacje polsko-litewskie granica migracja kryzys migracyjny Unia Europejska Aleksander Łukaszenka

"Jeżeli nie będzie niezgodności z konstytucją". Prezydent poparł budowę zapory na granicy z Białorusią

- Nie dopuszczamy do nielegalnego przekraczania granicy Polski i UE. Mamy obowiązek strzec tej granicy - powiedział w wywiadzie dla litewskiej telewizji LRT prezydent Andrzej Duda. Podkreślił, że kryzys migracyjny został z premedytacją wywołany przez reżim Alaksandra Łukaszenki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Litwa granica migracja kryzys migracyjny relacje polsko-litewskie

Prezydent: to Komisja Europejska i TSUE naruszają zasadę praworządności wobec Polski

- Instytucje europejskie permanentnie ingerują w kwestie związane z wymiarem sprawiedliwości w Polsce, co jest ewidentnym naruszeniem traktatów. To KE i TSUE naruszają zasadę praworządności wobec Polski - powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla litewskiej telewizji LRT.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Komisja Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE

"Konieczna dla bezpieczeństwa i stabilności regionu". Andrzej Duda o rozwoju współpracy z Litwą

- Pogłębiona współpraca Polski i Litwy jest konieczna dla bezpieczeństwa i stabilności regionu, dla spójności i skuteczności całej UE i NATO, poszukujących odpowiedzi na stojące przed nami wyzwania - podkreślił w środę w Wilnie prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Andrzej Duda Litwa bezpieczeństwo energetyczne polityka dyplomacja NATO Unia Europejska służby i bezpieczeństwo

Para prezydencka z wizytą na Litwie. Sprawdź plan jutrzejszych obchodów

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przybyli w poniedziałek wieczorem na Litwę. Polski przywódca spotka się z prezydentem Litwy Gitanasem Nausedą, weźmie także udział w uroczystym posiedzeniu litewskiego Sejmu z okazji 230. rocznicy Zaręczenia Wzajemnego Obojga Narodów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Litwa relacje polsko-litewskie Wilno Andrzej Duda prezydent Agata Kornhauser-Duda Jakub Kumoch