X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Duda

Prezydent w Tokio. Andrzej Duda spotkał się z przewodniczącym MKOL

Jak poinformowała Kancelaria Prezydenta, Andrzej Duda spotkał się w piątek w Tokio z Przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomasem Bachem. W piątek w planach wizyty prezydenta jest też m.in. audiencja u cesarza Japonii Naruhito oraz udział w ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio - przekazała kancelaria na swej stronie internetowej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Andrzej Duda Azja Japonia

Andrzej Duda z wizytą w Tokio. Prezydent odznaczył prezesa Toyoty

Prezydent Andrzej Duda uhonorował prezesa Toyoty Takeshiego Uchiyamadę Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi. Uroczystość wręczenia odznaczenia odbyła się w polskiej ambasadzie w Tokio, do którego dziś przybył prezydent Polski. Takeshi Uchiyamada otrzymał Order za wybitne zasługi w rozwijaniu przemysłu motoryzacyjnego w Polsce oraz działalność na rzecz współpracy kulturalnej.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Japonia Tokio

"Łączą nas szczególne więzi, ich symbolem są przedsiębiorcy". Prezydent o relacjach polsko-japońskich

Prezydent Andrzej Duda uhonorował prezesa Toyoty Takeshiego Uchiyamadę Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi. Uroczystość wręczenia odznaczenia odbyła się w polskiej ambasadzie w Tokio, do którego dziś przybył prezydent Polski. Takeshi Uchiyamada otrzymał Order za wybitne zasługi w rozwijaniu przemysłu motoryzacyjnego w Polsce oraz działalność na rzecz współpracy kulturalnej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Azja Japonia Andrzej Duda prezydent przemysł motoryzacja GOSPODARKA inwestycje

Prezydent w ośrodku Fukudenkai w Tokio: to miejsce, które jest symbolem polsko-japońskiej przyjaźni

- Fukudenkai jest symbolem polsko-japońskiej przyjaźni. To są takie długi serca, których nie da się spłacić - mówił prezydent Andrzej Duda w czwartek w Tokio podczas wizyty w ośrodku, który przed stu laty udzielił pomocy sierotom - dzieciom i wnukom polskich zesłańców na Syberię.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Japonia Andrzej Duda II wojna światowa historia Polski HISTORIA POLSKA

Obchody Święta Policji. Prezydent wręczył Krzyże Zasługi i Krzyże za Dzielność

Na dziedzińcu Belwederu w Warszawie rozpoczęły się centralne obchody Święta Policji. W uroczystościach biorą udział m.in. prezydent Andrzej Duda, marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński. W trakcie wydarzenia odbędą się przemówienia, odznaczenia dla zasłużonych policjantów, pracowników policji oraz nominacje generalskie dla siedmiu oficerów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja służby i bezpieczeństwo Andrzej Duda Mariusz Kamiński