X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Gajcy

Komentarz Dnia: zarzut korupcji dla Artura W. i potencjalny start D. Tuska

Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Edyta Hołdyńska ("Tygodnik Sieci") i Andrzej Gajcy ("Onet.pl"). Publicyści dyskutowali m.in. o zatrzymaniu przez CBA burmistrza dzielnicy Włochy Artura W. i jego wykluczeniu ze struktur Platformy Obywatelskiej, a także o ewentualnej decyzji Donalda Tuska dot. startu w wyborach prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gociek Andrzej Gajcy Centralne Biuro Antykorupcyjne korupcja Donald Tusk Platforma Obywatelska Nasz komentarz

Przegląd ministerstw. "Cały rząd ma wiele do zrobienia"

Premier Beata Szydło kontynuuje przegląd resortów. W czwartek spotkała się z ministrami energii oraz infrastruktury i budownictwa. O rządowych podsumowaniach mówili goście Debaty Dnia: Andrzej Gajcy (Onet.pl) i Bogumił Łoziński (Gość Niedzielny).
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło Rząd RP rząd Beaty Szydło Grzegorz Osiecki Bogumił Łoziński Andrzej Gajcy służba zdrowia PiS ministerstwo infrastruktury Ministerstwo Energii

Problemy KOD. "Lojalność nie może stać ponad prawem"

Piotr Chabora, były skarbnik Komitetu Obrony Demokracji, złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Jak dowiedział się Onet.pl, miał być nakłaniany do sfałszowania dokumentacji finansowej. Sytuację KOD komentowali w Debacie Dnia Andrzej Gajcy (portal Onet.pl), Edyta Hołdyńska (Do Rzeczy) i Artur Celiński (Res Publica).
Zobacz więcej na temat:  KOD Komitet Obrony Demokracji Andrzej Gajcy Mateusz Kijowski

"Sprawa Misiewicza to pretekst do porządków w PiS"

- Sprawa Bartłomieja Misiewicza to nic innego jak próba sił pomiędzy Antonim Macierewiczem a Jarosławem Kaczyńskim - powiedział na antenie Trójki Marcin Celiński z "Liberte!". Andrzej Gajcy z Onet.pl dodał, że prezes PiS próbuje w ten sposób na nowo rozpisać rolę szefa MON w partii.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA Marcin Pośpiech Marcin Celiński Andrzej Gajcy Ministerstwo Obrony Narodowej Bartłomiej Misiewicz Antoni Macierewicz Jarosław Kaczyński