X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Rychard

Jaki był rok 2016 w polityce? Podsumowanie

– To był rok, w którym przypomniano znaczenie polityki, która była zapomniana w ostatnich latach – mówił w Konfrontacjach Idei prof. Andrzej Rychard z Polskiej Akademii Nauk. W Polskim Radiu 24 socjolog, razem z drem Rafałem Matyją z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, podsumował wydarzenia ostatnich miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Bugaj Zdzisław Krasnodębski Andrzej Rychard Platforma Obywatelska PiS program 500+

Rok rządu Beaty Szydło. "PiS trafnie zdiagnozował system"

- Gdyby przefiltrować wszystkie opinie na temat rocznych rządów PiS można znaleźć rzeczy, które nowa władza zrobiła trafnie i te, których nie udało się jej zrobić. Potrafiła ona jednak zdiagnozować pewien stan systemu i dzięki temu wygrała wybory – powiedział w programie Szukając Dziury w Całym socjolog prof. Andrzej Rychard. O tym, czy rządy PiS są symptomem większej zmiany, która dotyka też Zachód, mówił również Bartłomiej Radziejewski z Nowej Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Warzecha Prawo i Sprawiedliwość rząd Beaty Szydło Andrzej Rychard Platforma Obywatelska PSL