X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Zakrzewski

Andrzej Zakrzewski nieznany. "Cały czas czuło się jego obecność"

- Andrzejowi zawdzięczam całą masę rzeczy. Dzięki niemu, choć nigdy mu o tym nie mówiłem, zająłem się piosenką autorską. Mobilizował mnie do pisania. To była postać, która mobilizowała, a sama była niebywale cicha, przeskromna, za skromna, jakby go nie było, ale cały czas czuło się jego obecność - mówi bard Andrzej Brzeski. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Artur Andrus Natalia Grzeszczyk Andrzej Zakrzewski KULTURA

Wobec wyborów, czyli słynna partita Stanisława Grochowiaka

W dwójkowym cyklu "Słuchowisko na lato" w tym tygodniu przypominamy z fonoteki Teatru Polskiego Radia adaptację dramatu Stanisława Grochowiaka pt. "Partita na instrument drewniany" w adaptacji i reżyserii Andrzeja Zakrzewskiego. Przed odbiorniki zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 20.30. Słuchowisko miało swoją radiową premierę w listopadzie 1996 roku.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Zakrzewski Polecamy słuchowisko Stanisław Grochowiak

"Rekonstrukcja poety" - zwycięskie słuchowisko w plebiscycie słuchaczy radiowej Dwójki

"Rekonstrukcja poety" Zbigniewa Herberta w adaptacji i reżyserii Andrzeja Zakrzewskiego to zwycięskie słuchowisko w plebiscycie zorganizowanym przez radiową Dwójkę z okazji 79. urodzin programu (42% głosów), Do posłuchania spektaklu z udziałem m.in. Zbigniewa Zapasiewicza i Gustawa Holoubka zapraszamy już jutro, 1 marca o godz. 22.15. Premiera słuchowiska odbyła się w 1995 roku.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Zakrzewski Polecamy

"Towarzyski psiarz" - reportaż Olgi Mickiewicz

Cichy, niepozorny, ale też bardzo towarzyski miłośnik ludzi i zwierząt. Jak mówi Artur Andrus - kompaktowy, wszędzie się zmieści. Od ponad 40 lat pracuje w radiu, chociaż przed mikrofonem zasiada rzadko. Mowa o Andrzeju Zakrzewskim, który przez długi czas był szefem redakcji rozrywki w Trójce i namówił do współpracy najbardziej znanych polskich twórców kabaretowych.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Zakrzewski Olga Mickiewicz radio rozrywka Trójka