X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Angela Merkel

A. Merkel: jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz brexitu

- Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność wyjścia Wielkiej Brytanii z UE (...), nawet jeśli nie dojdziemy do porozumienia. W każdym wypadku będę się starać szukać rozwiązań do ostatniego dnia negocjacji - oświadczyła kanclerz Niemiec Angela Merkel. Szefowa niemieckiego rządu spotka się w najbliższą środę w Berlinie z premierem Borisem Johnsonem.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Niemcy Angela Merkel Brexit Unia Europejska

Premier o rozmowie z Merkel: wyraziłem dezaprobatę wobec łamania standardów UE

- UE nie powinna łamać swoich własnych standardów, swoich własnych rozwiązań, które przyjmuje - powiedział dziennikarzom premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że podczas rozmowy z kanclerz Niemiec Angelą Merkel "wyraził niezadowolenie" i dezaprobatę wobec tego typu działań, w związku z brakiem wyboru Beaty Szydło na stanowisko szefowej komisji ds. zatrudnienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Angela Merkel Mateusz Morawiecki Beata Szydło Parlament Europejski

Piotr Cywiński: polityka Donalda Trumpa jest konsekwentna

– Ta wizyta jest oczywiście tylko elementem symbolicznym, ale USA traktują takie gesty bardzo poważnie. Każda intensyfikacja naszych relacji jest istotna, walczymy o zwiększenie obecności amerykańskich wojsk w Polsce. To bardzo pozytywny gest – mówił w Polskim Radiu 24 Dawid Wildstein (TVP). O planowanej wizycie Donalda Trumpa w Polsce dyskutowali także Piotr Cywiński ("Sieci") oraz publicysta Sławomir Jastrzębowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Angela Merkel Niemcy Michał Rachoń Donald Trump II wojna światowa Westerplatte Andrzej Duda