X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Anita Czerwińska

Szef NIK chce przesłuchania prezesa PiS. Czerwińska: próbuje wymusić rozwiązanie swoich problemów

Prezes Najwyższej Izby Kontroli poinformował o podjęciu decyzji o niezwłocznym wszczęciu pilnej kontroli doraźnej w zakresie nadzoru państwa nad służbami specjalnymi. W jego opinii zeznania w tej sprawie powinien złożyć wicepremier Jarosław Kaczyński. Rzecznik PiS Anita Czerwińska odnosząc się do słów szefa NIK stwierdziła, że "nie pierwszy raz stosuje on takie zagrywki".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński PiS Najwyższa Izba Kontroli Marian Banaś Anita Czerwińska pegasus NIK

"Namawiamy do szczepień". Rzecznik PiS zapewnia, że "rząd robi wszystko, żeby skutecznie walczyć z pandemią"

- Rząd musi wziąć pod uwagę różne głosy, a te głosy czasem są niestety sprzeczne, czasem jest to dyskusja, a rząd w tej sytuacji musi podjąć adekwatną decyzję - oceniła rzecznik PiS Anita Czerwińska. Podkreślała, że "rząd musi wziąć pod uwagę różne głosy, a te głosy czasem są sprzeczne".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Anita Czerwińska Koronawirus w Polsce epidemia

Certyfikacja Nord Stream 2. Czerwińska: oczekujemy od opozycji bezwzględnej lojalności wobec Polski

- Oczekujemy od opozycji, że w sprawie Nord Stream 2 będzie bezwzględnie lojalna wobec Polski i polskich obywateli - powiedziała Anita Czerwińska. Poseł Janusz Kowalski dodał, że mają nadzieję, iż "opozycja będzie wspierać rząd, który będzie walczył przeciwko certyfikacji tego gazociągu". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Nord Stream 2 Anita Czerwińska opozycja polityka PiS GOSPODARKA

Czerwińska: rząd zrobi wszystko, aby uchronić Polaków przed drastycznymi wzrostami cen gazu

- Rząd PiS zrobi wszystko, żeby uchronić Polaków przed drastycznymi wzrostami cen gazu. Będziemy to robić bez względu na to, jak opozycja będzie to nazywać i jak bardzo nie będzie chciała przyjąć na siebie odpowiedzialności za to, z czym musimy się zmagać dzisiaj - mówiła rzecznik partii rządzącej Anita Czerwińska. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ceny gaz energetyka Anita Czerwińska

Weto prezydenta ws. ustawy medialnej. Rzecznik PiS: jesteśmy zawiedzeni

Rzecznik PiS Anita Czerwińska stwierdziła, że jest zawiedziona decyzją prezydenta Andrzeja Dudy ws. nowelizacji ustawy medialnej. Podkreśliła jednak, że weto nie kończy tego tematu. - Ta kwestia wymaga uregulowania, podobnie jak ma to miejsce w innych krajach, tak aby podmioty spoza EOG nie omijały prawa - powiedziała poseł.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Andrzej Duda ustawa medialna Anita Czerwińska PiS Prawo i Sprawiedliwość

"Nie damy się wciągnąć w linię obrony Giertycha". Politycy PiS komentują doniesienia o użyciu systemu Pegasus

- Zarzuty są niepoważne - powiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki, odnosząc się do informacji, że Roman Giertych był inwigilowany przy użyciu systemu Pegasus. - Nie damy się wciągnąć w scenariusz linii obrony Romana Giertycha - dodała rzecznik partii Anita Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Roman Giertych sądownictwo Ryszard Terlecki Anita Czerwińska pegasus Stanisław Żaryn

"Przypuszczam, że to będą ogólnopolskie stacje telewizyjne". Terlecki o dostępie mediów do strefy przygranicznej

Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki powiedział, że projekt nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej zostanie skierowany do pierwszego czytania, jak tylko trafi do Sejmu. W projekcie nowelizacji znajdą się przepisy między innymi regulujące prace dziennikarzy na granicy po tym, jak przestanie tam obowiązywać stan wyjątkowy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka dziennikarze media Sejm Ryszard Terlecki Anita Czerwińska granica

Rzecznik PiS: Marsz Niepodległości cieszy się ogromnym poparciem. Próby jego zatrzymania były niepotrzebne

- Marsz Niepodległości to oddolna inicjatywa, która cieszy się ogromnym poparciem tych Polaków, którzy chcą 11 listopada zamanifestować razem swój patriotyzm. Wszelkie działania w celu zatrzymania tego marszu były absolutnie niepotrzebne, karkołomne - powiedziała rzecznik PiS Anita Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marsz Niepodległości polityka 11 listopada Święto Niepodległości Prawo i Sprawiedliwość Anita Czerwińska Rafał Trzaskowski

"Polacy doceniają to, jak rząd radzi sobie z kryzysami". Rzecznik PiS o najnowszym sondażu

- Myślę, że Polacy doceniają to, jak rząd radzi sobie z kolejnymi kryzysami: pandemicznym, a teraz tym, który mamy na granicy z Białorusią. Uważam, że rząd bardzo dobrze zdaje ten trudny egzamin, najlepiej jak tylko można w tej sprawie, i najwidoczniej Polacy również to doceniają - powiedziała Anita Czerwińska, rzecznik PiS, w rozmowie z portalem wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość

Czerwińska: mówienie o polexicie to tylko strategia Tuska. Sam przywódca Platformy w to nie wierzy

- Oczywiście, że nie ma mowy o żadnym polexicie. Sam Donald Tusk nie wierzy w to, że PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Jest to jego strategia - dla niego tradycyjna: straszenie Polaków, napuszczanie ich na siebie, a także używanie języka przemocy i agresji oraz podgrzewanie emocji - powiedziała w Polskim Radiu 24 rzecznik prasowy PiS Anita Czerwińska. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Anita Czerwińska Donald Tusk