X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Anita Czerwińska

Czerwińska: torpedowanie prac nad Funduszem Odbudowy to złośliwość wobec Polaków

- Brak powagi i odpowiedzialności, którą ws. Funduszu Odbudowy Senatowi usilnie odbiera marszałek Tomasz Grodzki, jest porażający. Polacy chcą Funduszu Odbudowy, bo chcą dalszego rozwoju Polski, dlatego tę sprawę doprowadzimy do końca zgodnie z ich oczekiwaniami - powiedziała rzecznik PiS Anita Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Senat Krajowy Plan Odbudowy PiS Anita Czerwińska Tomasz Grodzki fundusze ue fundusze unijne

Czerwińska: ze strony PO nie ma mowy o myśleniu w kategorii interesu państwa

– Platforma Obywatelska i jej przedstawiciele w ostatnich dniach nie ukrywali i mówili wprost: ich celem jest obalić ten rząd – powiedziała w Programie 3 Polskiego Radia Anita Czerwińska, rzecznik PiS. Jej zdaniem sprawa Krajowego Planu Odbudowy została przez PO "użyta także do bieżącej walki politycznej", a "ze strony PO nie ma mowy o myśleniu kategoriami interesu państwa czy Polaków, jest to cały czas myślenie o swoim partykularnym interesie politycznym".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Anita Czerwińska PiS polityka Bartłomiej Graczak Krajowy Plan Odbudowy

"Rzucają Polakom kłody pod nogi". Czerwińska o działaniach polityków KO ws. Funduszu Odbudowy

- Opozycja rozpaczliwie szuka kolejnej kłody, którą chciałaby rzucić Polakom pod nogi tak, żeby pozbawić ich gigantycznych środków unijnych na rozwój kraju - oświadczyła rzecznik PiS Anita Czerwińska, komentując zarzuty opozycji dot. najbliższego posiedzenia Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość PiS Platforma Obywatelska opozycja polityka Krajowy Plan Odbudowy Unia Europejska fundusze unijne POLSKA

"11 lat temu było to samo, przemysł pogardy". Czerwińska o słowach Tuska nt. katastrofy smoleńskiej

"11 lat temu było to samo. Przemysł pogardy i ataki. Te same osoby, słowa, frustracja i ta sama nienawiść" - napisała na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska w reakcji na słowa Donalda Tuska. Szef Europejskiej Partii Ludowej wypowiedział się w TVN24 na temat katastrofy smoleńskiej, w związku z przypadającą w sobotę kolejną rocznicą.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Anita Czerwińska Donald Tusk polityka katastrofa smoleńska Prawo i Sprawiedliwość

Spotkanie Morawieckiego z Orbanem i Salvinim. Czerwińska: to odpowiedź na oczekiwania wyborców

- Łączy rozmowa i myślenie o istocie Unii Europejskiej, także próba renesansu Europy, przywrócenie fundamentu, na którym została zbudowana, o czym niektórzy nie tyle zapomnieli, ile z premedytacją to odrzucają. To są kwestie, do których należy wrócić, i dobrze się stało, że w taki spektakularny sposób zostało to powiedziane - mówiła w Polskim Radiu 24 Anita Czerwińska, rzecznik PiS, komentując spotkanie Mateusza Morawieckiego, Viktora Orbana i Matteo Salviniego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Matteo Salvini Mateusz Morawiecki Viktor Orban Parlament Europejski Unia Europejska ŚWIAT Europa polityka Adrian Klarenbach Anita Czerwińska

Czerwińska: PiS zwraca się do rządu, aby wystąpił o ustosunkowanie się TK do orzeczenia TSUE

- Na środowym posiedzeniu kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości podjęto decyzję o zwróceniu się do rządu, by skierował on wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o ustosunkowanie się do niedawnego orzeczenia TSUE - poinformowała rzecznik partii Anita Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Konstytucyjny Trybunał Sprawiedliwości UE POLSKA PiS rząd Anita Czerwińska sąd sądownictwo

PO zaprezentowała pakiet rozwiązań "Receptę na kryzys". Czerwińska: to przepis na kryzys

W sobotę politycy PO zaprezentowali pakiet rozwiązań - tzw. "Receptę na kryzys". Zakłada ona m.in. czasowe obniżenie VAT-u do 5 proc. dla branż wyłączonych z działalności gospodarczej, kwotę wolną od podatku 10 tys. zł i rekompensatę dwóch semestrów dla studentów, którzy stracili pracę, a chcą nadal studiować.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia polityka Platforma Obywatelska zjednoczona prawica Anita Czerwińska

"Posługują się kłamstwami i fake newsami". Rzecznik PiS o działaniach opozycji

- Opozycja posługuje się notorycznie kłamstwami i fake newsami - stwierdziła w Polskim Radiu 24 rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska. - Dosłownie kilka dni temu zostało to potwierdzone dyrektywą Palikota, który wydał instrukcje, co należy zrobić, żeby Platforma miała swoją koncepcję polityczną - dodała.
Zobacz więcej na temat:  opozycja Anita Czerwińska POLSKA Polskie Radio 24 polityka

"Skrajnie nieodpowiedzialne i haniebne". Rzecznik PiS o protestach ws. aborcji

- To pokazuje nie tylko nikczemność tych działań, bo - przypominam - takie wyprowadzanie ludzi na ulicę stanowi dla nich zagrożenie i dla tych, z którymi oni się będą później kontaktować. To skrajnie nieodpowiedzialne i haniebne, ale też pokazuje punkt i moment, w którym PO i cale jej środowisko się znajduje. To jest całkowite ubóstwo - nie tylko moralne, ale także polityczne - mówiła rzecznik PiS Anita Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA aborcja PiS Anita Czerwińska strajk kobiet Trybunał Konstytucyjny

"Mienią się elitą i oczekują przywilejów". Czerwińska o szczepieniach celebrytów

- Cały czas jest to ta sama grupa towarzysko-zawodowa, która mieni się samozwańczo elitą i oczekuje dla siebie praw i przywilejów - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anita Czerwińska, rzecznik PiS, komentując informacje o szczepieniach niektórych osób poza kolejnością w przychodni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 Anita Czerwińska szczepienia szczepionka COVID-19 Koronawirus w Polsce