X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Antoni Macierewicz

"Przyczyną były przynajmniej dwie eksplozje". Macierewicz o raporcie dot. katastrofy smoleńskiej

Kilka dni temu Antoni Macierewicz - przewodniczący podkomisji smoleńskiej badającej przyczyny katastrofy - przekazał w Sejmie, że 10 sierpnia podkomisja przegłosowała raport. - Wszystkie rodziny ofiar katastrofy zostały powiadomione, że raport jest dla nich dostępny i mogą się z nim zapoznać w siedzibie komisji - zaznaczył.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Smoleńsk katastrofa samolotu katastrofa lotnicza katastrofa w Smoleńsku Antoni Macierewicz raport

Antoni Macierewicz o konwencji PO: program Tuska to nienawiść i szkodzenie innym

- W słowach Donalda Tuska nie słyszałem nic nowego, nic sensownego, nic, co pomogłoby Polsce w tych czasach. Działalność pana Tuska i PO jest kierowana przeciwko rozwojowi Polski, Polskiemu Ładowi i budowaniu polskiej siły - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański Donald Tusk Platforma Obywatelska

"Jego działania były bazą, która pozwoliła na walkę o niepodległość". Macierewicz o kard. Wyszyńskim

- Ksiądz kardynał był tym, który reprezentował rzeczywiście państwo i naród polski w czasach olbrzymiej presji sowieckiej, która nas niszczyła. W związku z tym jego działania do lat 80. były bazą, która pozwoliła na działania dążące do uzyskania niepodległości - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceszef PiS.
Zobacz więcej na temat:  beatyfikacja kardynała stefana wyszyńskiego Kościół katolicki wiara Stefan Wyszyński historia PRL Antoni Macierewicz Polskie Radio 24 POLSKA społeczeństwo

wPolityce.pl: 10 sierpnia podkomisja smoleńska przyjęła raport końcowy

10 sierpnia br. podczas plenarnego posiedzenia podkomisja smoleńska przyjęła raport końcowy - podał w niedzielę portal wPolityce.pl. Jak dodano w tekście, nie został on dotąd ujawniony, gdyż termin przekazania go do wiadomości publicznej miał zarezerwować dla siebie przewodniczący podkomisji Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Smoleńsk Antoni Macierewicz katastrofa w Smoleńsku katastrofa smoleńska społeczeństwo

10 lat "Gazety Polskiej Codziennie". "Pierwsza, która odbudowywała polską świadomość narodową"

"Gazeta Polska Codziennie" świętowała swoje dziesięciolecie. Podczas jubileuszowej Gali wręczono Nagrodę Wolności Słowa, którą otrzymały kluby "Gazety Polskiej" oraz PKN Orlen. Wyróżnienia trafiły do tych, którzy przez minione 10 lat stali po stronie wolności słowa i niezależności dziennikarskiej.
Zobacz więcej na temat:  Gazeta Polska Gazeta Polska Codziennie PKN Orlen media dziennikarstwo Tomasz Sakiewicz Katarzyna Gójska Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz: Bitwa Warszawska musi być na co dzień obecna w świadomości

- Do dzisiaj w Warszawie nie ma kolumny chwały Wojska Polskiego, przypominającej wielkie zwycięstwo 1920 roku, a stoi symbol sowieckiej władzy. To w tym miejscu powinna stać kolumna chwały Wojska Polskiego, która by przypominała o tym, jak wielkim miastem była i musi być Warszawa i jak wielkim narodem był i powinien być naród polski, który uratował nie tylko siebie, ale i całą Europę - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, były szef MON. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański historia Polski bitwa warszawska

"Nie pozwolą na kompromis ws. niepodległości Polski". Macierewicz o demonstracji klubów GP pod TK

- Gorąca i zdeterminowana atmosfera ludzi, którzy zobowiązują się, żeby nigdy nie pozwolić na kompromis w sprawie niepodległości Polski, bo taktyka polityczna możliwa jest zawsze i potrzebna jest zawsze, ale jest jej granica i tą granicą jest niepodległość - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Gazeta Polska demonstracje protest manifestacje Trybunał Konstytucyjny Trybunał Sprawiedliwości UE

"Mogą go wprowadzić tylko ludzie uczciwi". Antoni Macierewicz o Polskim Ładzie

- Polski Ład to program, który wymaga olbrzymiego wysiłku - mówił Antoni Macierewicz do uczestników XVI Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej", cytowany przez Niezalezna.pl. - Jego mogą wprowadzić do Polski tylko ci, którzy są dla stanowiskach nie dla pieniędzy, nie dla interesu, nie dla zatrudniania swoich najbliższych, tylko dla Polski i polskości - podkreślił marszałek senior Sejmu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Polski Ład Gazeta Polska

Prezes PiS zarekomendował wiceprezesów partii. Wśród nich Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki, b. premier, europoseł Beata Szydło, europoseł Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz poseł Antoni Macierewicz zostali rekomendowani przez lidera partii Jarosława Kaczyńskiego na wiceprezesów PiS - dowiedziała się PAP od członków Rady Politycznej PiS.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Beata Szydło Antoni Macierewicz PiS Prawo i Sprawiedliwość polityka Joachim Brudziński Mariusz Kamiński Mariusz Błaszczak POLSKA