X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Antoni Macierewicz

"Już sprawa Gowina pokazała, że trzeba zmienić podejście do wzajemnych relacji". Macierewicz o koalicji rządzącej

- Koalicja rządząca została nadszarpnięta poprzez sejmowe głosowanie nad ustawą o ochronie zwierząt. O jej przyszłości, będziemy rozmawiali w kierownictwie PiS - mówił w Polskim Radiu 24 wiceprzewodniczący PiS, Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 koalicja rząd Mateusza Morawieckiego rekonstrukcja rządu PiS zjednoczona prawica Solidarna Polska Porozumienie Jarosława Gowina ochrona zwierząt Sejm Antoni Macierewicz

Macierewicz: zarzut, który postawiła prokuratura kontrolerom ze Smoleńska, jest słuszny

- Już w 2018 roku fałszywe sprowadzanie samolotu przez kontrolerów lotu zostało udowodnione przez komisję w raporcie technicznym. Cieszę się, że zyskało to teraz taką konsekwencję w wymiarze prawnym, w działaniu prokuratury - powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej, b. szef MON Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA katastrofa smoleńska Rosja samolot Antoni Macierewicz

Macierewicz: blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej to wspieranie sojuszu Rosji i Niemiec

- To jest działanie, które wspiera sojusz rosyjsko-niemiecki, i które wspiera blokadę polskich dążeń do pełnej niepodległości i pełnego działania na Bałtyku, i możliwości rozwoju i gospodarczego, i politycznego - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, komentując działania Róży Thun i Sylwii Spurek, zmierzające do zablokowania przekopu Mierzei Wiślanej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański POLSKA polityka Nord Stream 2 Nord Stream II Mierzeja Wiślana Róża Thun Rosja Niemcy Morze Bałtyckie

"Trzaskowski powinien za to odpowiedzieć". Macierewicz o awarii "Czajki"

- Widać, że Rafał Trzaskowski jest człowiekiem lekceważącym wszystko i wszystkich. Wygląda na to, że ma wsparcie, które gwarantuje mu powodzenie i polityczną osłonę. Mam nadzieję, że prawo się o niego upomni - mówił w Polskim Radiu 24 b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa zanieczyszczenie środowisko ochrona środowiska Rafał Trzaskowski Antoni Macierewicz polityka Tadeusz Płużański Polskie Radio 24 POLSKA

Antoni Macierewicz o nowym szefie MSZ: trudno o lepszą kandydaturę niż Zbigniew Rau

Zdaniem Antoniego Macierewicza Zbigniew Rau "to człowiek, który jest niesłychanie kompetentny nie tylko w sprawach prawnych, ale i związanych z polityką zagraniczną". - Będzie zdolny do uporządkowania spraw personalnych w MSZ i rozwiązania szeregu problemów, na które wskazuje Polonia - wskazał na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Polskie Radio 24 Ministerstwo Spraw Zagranicznych Zbigniew Rau POLSKA polityka rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego

"Odpowiedź uzgodniona z Rosją". Macierewicz o słowach ministra obrony Białorusi

Minister obrony Białorusi stwierdził, że "destabilizacja kraju może zostać wykorzystana przez siły zewnętrzne jako pretekst do siłowej zmiany władzy na Białorusi". Antoni Macierewicz, który był gościem Polskiego Radia 24, zaznaczył, że "takie słowa to zapowiedź próby szantażu".
Zobacz więcej na temat:  Białoruś wybory na Białorusi protest demonstracje Aleksander Łukaszenka Europa Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański Polskie Radio 24 ŚWIAT

"Rosyjskie służby miały pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń". Macierewicz o katastrofie smoleńskiej

- Wszystkie kłamstwa, oszustwa, ale także mowa nienawiści, która została wówczas rozpoczęta przeciwko tym, którzy chcieli poznać prawdę o dramacie i ujawnić, jak do niego doszło, była spowodowana fundamentalnym kłamstwem smoleńskim - jego autorem był Donald Tusk - powiedział szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz w Telewizji Trwam.
Zobacz więcej na temat:  katastrofa smoleńska Smoleńsk Antoni Macierewicz społeczeństwo POLSKA Rosja

Macierewicz o katastrofie smoleńskiej: materiał dowodowy przesądza o charakterze tego dramatu

- Zostały zidentyfikowane części samolotu, lewej burty oraz lewego skrzydła, na których eksperci wykryli ślady materiałów wybuchowych, zarówno trotylu, jak i hexogenu. (…) Ta kwestia nie ulega wątpliwości i przesądza o charakterze tego dramatu - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz były szef MON, przewodniczący podkomisji smoleńskiej.
Zobacz więcej na temat:  Smoleńsk katastrofa smoleńska Antoni Macierewicz Smoleńsk 2020 POLSKA katastrofa w Smoleńsku

"To oni nie przestrzegają konstytucji". Macierewicz o bojkotujących zaprzysiężenie prezydenta

- Tłumaczenia ludzi z PO czy innych formacji postkomunistycznych są skandaliczne. To oni nie przestrzegają konstytucji i namawiają do jej łamania. To nie prezydent łamie czy łamał konstytucję, ale formacja, która próbowała zbojkotować jego zaprzysiężenie - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, marszałek senior, były szef MON.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zgromadzenie Narodowe Andrzej Duda polityka prezydent opozycja Platforma Obywatelska Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański

"Nikt nie ma prawa obrażać innych". Wiceszef MON odpowiada na słowa Laska o podkomisji smoleńskiej

 - Można się spierać, ale nikt nie ma prawa obrażania innych - stwierdził wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz po wystąpieniu Macieja Laska (KO) na posiedzeniu komisji obrony. Szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz zarzucił Laskowi fałszowanie materiału dowodowego i oszukiwanie narodu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Maciej Lasek Antoni Macierewicz katastrofa smoleńska Wojciech Skurkiewicz

Trwają negocjacje ws. nowej umowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy. Macierewicz: podstawowe kwestie są już ustalone

- Sprawa zostanie rozstrzygnięta, a informacje z nią związane będą przekazane opinii publicznej po wakacjach. Nie sądzę, by były jakieś kłopoty w wynegocjowaniu pełnego kształtu umowy - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Dorota Kania Antoni Macierewicz zjednoczona prawica koalicja Rafał Trzaskowski

Macierewicz o rezolucji PE: przyjęcie budżetu UE uwarunkowane jest ideologicznymi motywami

- Większość Parlamentu Europejskiego odrzuciła negocjacje z unijnego szczytu, powiedziała, że taki budżet nie będzie zaakceptowany ponieważ uwarunkowanie wypłat jest zbyt słabo, zbyt mało skutecznie powiązane z dominacją ideologiczną - powiedział Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański Unia Europejska Parlament Europejski budżet UE 2021-2027 fundusze unijne

Antoni Macierewicz: PO chce przekształcić się w partię antypolską

- Platforma Obywatelska próbuje ukształtować atmosferę, że prezydenta Andrzeja Dudę wybrali »ciemniacy«. To brutalna i cyniczna gra, w którą zaangażowani są także aktorzy i ludzie ze środowisk inteligenckich, którzy robią to albo ze złej woli, albo z nieświadomości - powiedział w Polskim Radiu Antoni Macierewicz, poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański wybory prezydenckie 2020 Platforma Obywatelska

"Nie sądzę, by miały radykalny kształt". Macierewicz o możliwych zmianach w Zjednoczonej Prawicy

- Jest jasne, że będziemy musieli kontynuować dotychczasową linię i pewne działania, które będzie trzeba zintensyfikować, by sprostać konkretnym wyzwaniom. Nowa sytuacja wymaga nowych rozwiązań - powiedział Antoni Macierewicz, marszałek senior Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Antoni Macierewicz Dorota Kania Rząd RP zjednoczona prawica wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce koalicja