X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Arabia Saudyjska

UE nie rozszerzy listy krajów piorących pieniądze

Unijni ministrowie spraw wewnętrznych odrzucili listę Komisji Europejskiej, na której są państwa stanowiące zagrożenie ze względu na niedostateczną walkę z praniem brudnych pieniędzy. Nieoficjalnie wiadomo, że głównym powodem takiej decyzji było umieszczenie na liście Arabii Saudyjskiej, która również pisała listy protestacyjne do unijnych stolic. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska pieniądze Arabia Saudyjska USA

Konferencja w Warszawie. "Każde państwo ma swoje interesy"

- Każdy z uczestników będzie grał na swój własny interes - ocenił w Polskim Radiu 24 dr Jacek Raubo z Defence24.pl. Na naszej antenie o znaczeniu konferencji bliskowschodniej mówili również dr Krzysztof Liedel z Collegium Civitas i prof. Daniel Boćkowski z Uniwersytetu w Białymstoku.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 konferencja bliskowschodnia Bliski Wschód Iran Arabia Saudyjska Izrael Polityka zagraniczna Polski