X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Artur Soboń

Wiceminister o szczycie UE: konieczna jest jednomyślność krajów UE, stąd przeciąganie liny

Trwa unijny pat. Ustalanie budżetu trwa bardzo długo. Toczy się także spór o łączenie funduszy unijnych z praworządnością. - To są negocjacje. Pamiętajmy: muszą się zakończyć jednomyślnością, więc w związku z tym mamy przeciąganie liny - tłumaczył w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister Artur Soboń. Jan Filip Libicki (PSL) mówił, że kibicuje polskiemu rządowi, by wynegocjował jak największe kwoty. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne Jan Filip Libicki Unia Europejska Artur Soboń

Artur Soboń: nasze projekty infrastrukturalne nie są "gigantomanią"

- Projekty, które chcemy realizować, nie są "gigantomanią" jak określił to Rafał Trzaskowski. To projekty modernizacyjne, które jesteśmy w stanie zrealizować. Wydajemy te środki, a przy nowym budżecie będziemy mieli nowe możliwości, które będą służyły poprawie infrastruktury kolejowej - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA centralny port komunikacyjny infrastruktura kolejnictwo kolej transport Artur Soboń Antoni Trzmiel

"Energię młodych ludzi trzeba wykorzystać dla Polski". Artur Soboń o Funduszu Patriotycznym

- Polska leżąc w tej części Europy, musi być nie silna tylko gospodarczo, militarnie czy demograficznie, ale silna swoją kulturą, tożsamością, zakorzenieniem w tym co polskie. Takie postawy należy promować także przez środki publiczne - mówił w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda polityka Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Artur Soboń

Wiceminister aktywów: koronawirus górnictwa w Polsce nie zatrzyma

- Robimy wszystko, by utrzymać reżim sanitarny w kopalniach. Udaje się to coraz lepiej. Chociażby w kopalni "Bogdanka" w woj. lubelskim, póki co uniknęliśmy zakażeń - powiedział Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych, który skomentował sytuację w polskim górnictwie w kontekście epidemii koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Artur Soboń Dorota Kania Ministerstwo Aktywów Państwowych koronawirus Koronawirus w Polsce górnictwo kopalnia bogdanka węgiel energetyka Śląsk

"Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo żywnościowe". Soboń o polskim holdingu spożywczym

- Jeśli mamy rozmawiać o zaangażowaniu państwowym, to tylko poprzez akwizycję z rynku, a nie organiczną budowę nowego podmiotu - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń. Wiceminister aktywów państwowych mówił m.in. o gospodarczo-organizacyjnych uwarunkowaniach ewentualnego powrotu do tworzenia w Polsce państwowych sieci spożywczych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach centralny port komunikacyjny Artur Soboń

Artur Soboń: opozycja tworzy niepotrzebny chaos prawny, argumenty ws. wotum miałkie

- Opozycja mówi, że ws. majowych wyborów prezydenckich zastosowaliśmy podstęp wyborczy. Jedyny podstęp, jaki ja znam to zmiana kandydata PO i to pewnie jedyny planowany wynik tego zamieszania - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Artur Soboń wybory prezydenckie 2020 Jacek Sasin Sejm Sygnały Dnia Krzysztof Świątek

"To nie jest zaskoczenie". Artur Soboń o możliwej zmianie kandydatki PO na prezydenta

- Wykorzystuje się formułę nowych wyborów, żeby tę kandydatkę zmienić. Od samego początku mówiliśmy, że to jest intencja koleżanek i kolegów z PO, aby tych wyborów ostatecznie nie przeprowadzić i zmienić kandydata - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Artur Soboń POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce kampania wyborcza Małgorzata Kidawa-Błońska

Wiceminister aktywów: szybko i sprawnie adaptowaliśmy służbę zdrowia do walki z pandemią

- Pracownicy służby zdrowia pracują pełną parą po to, by zapewnić Polakom zdrowie i bezpieczeństwo - powiedział Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. - Robią co tylko mogą i za to należą się im wielkie ukłony, ale system służby zdrowia wymaga naprawy w wielu wymiarach - zaznaczyła Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Adrian Klarenbach polityka koronawirus Koronawirus w Polsce Agnieszka Ścigaj Artur Soboń służba zdrowia pandemia

Soboń: od poniedziałku przywracamy funkcje niezbędne dla działania państwa

– Dzisiaj państwo bierze na siebie współodpowiedzialność za biznesy tak, aby zachować w jak największym stopniu zatrudnienie i płynność tych przedsiębiorstw – mówił w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA polityka Polskie Radio Artur Soboń Ministerstwo Aktywów Państwowych GOSPODARKA tarcza antykryzysowa Patrycjusz Wyżga

Rząd uruchomi inwestycje publiczne. Wiceminister aktywów: będzie to nasza kontrofensywa

- Gdy inwestycje prywatne będą siłą rzeczy ograniczane przez przedsiębiorców, to ze swoją polityką budżetową wejdzie państwo. Inwestycje publiczne to kolejna propozycja w walce z kryzysem - powiedział Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Artur Soboń Adrian Klarenbach gospodarka polska koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia tarcza antykryzysowa inwestycje

Artur Soboń: demokratyczne wybory są obecnie możliwe tylko w trybie korespondencyjnym

- Musimy brać odpowiedzialność za państwo. Nie wiemy, kiedy wrócą normalne warunki. Mamy dzisiaj stan epidemii i działamy na podstawie przepisów, które pozwalają nam wprowadzać ograniczenia - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Artur Soboń, poseł PiS, wiceminister aktywów państwowych. Gościem audycji był również Dariusz Wieczorek, poseł Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce wybory prezydenckie pandemia Artur Soboń Michał Rachoń polityka