X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Austria

Dlaczego samochody elektryczne mają tak wysokie koszty naprawy?

Przy wyborze typu samochodu (spalinowego, elektrycznego lub hybrydy) często decydujący głos ma kwestia kosztów codziennego użytkowania, które sprowadzamy do ceny „paliwa”. Ludzie lubią dyskutować i spekulować, jaki rodzaj auta po zakupie będzie droższy – spalinowe czy elektryczne. Firma ubezpieczeniowa przeprowadziła badanie dotyczące rozkładu kosztów naprawy szkód.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja prawo jazdy samochody samochód kierowca kierowcy społeczeństwo Niemcy Austria samochody elektryczne elektromobilność ekologia naprawa naprawa samochodu warsztaty

"Ostatnie Tango w Warszawie" - wyjątkowy koncert w Wiedniu

Z okazji 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej Instytut Polski w Wiedniu zorganizował w wiedeńskim "Haus der Musik" wyjątkowy koncert "Ostatnie Tango w Warszawie". W koncercie udział wzięli wybitni artyści: wokalistka jazzowa Monika Borzym, pianista Krzysztof Dys oraz austriacki aktor związany między innymi z Volkstheater Wien, Stefan Suske.
Zobacz więcej na temat:  Wiedeń Austria II wojna światowa historia Polski Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Szefowie rządów Austrii, Czech i Słowacji przeciw nielegalnej migracji. Nie chcą "powtórki z 2015 r."

Premierzy Czech i Słowacji Andrej Babisz i Eduard Heger oraz kanclerz Austrii Sebastian Kurz, którzy spotkali się we wtorek w Lednicy na południowych Morawach, poinformowali na wspólnej konferencji prasowej, że sprzeciwiają się nielegalnej migracji i nie chcą powtórki z 2015 roku.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Czechy Słowacja Austria Andrej Babisz Sebastian Kurz grupa wyszehradzka polityka Afganistan COVID-19 Lednica imigranci w Europie imigracja obcokrajowcy

"Decyzja jak najbardziej słuszna". Marek Ast o przyznaniu wizy humanitarnej Kryscinie Cimanouskiej

- Myślę, że reakcja naszego państwa, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, była jak najbardziej słuszna. Białoruska sportsmenka znalazła się rzeczywiście w trudnej sytuacji - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Marek Ast.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Marek Ast ŚWIAT Europa Białoruś Austria Tokio 2020 Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ dyplomacja Kryscina Cimanouska

Białoruska biegaczka Kryscina Cimanouska leci do Wiednia. Potwierdziło to MSZ Austrii

Białoruska lekkoatletka Kryscina Cimanouska, która otrzymała polską wizę humanitarną i miała w środę lecieć rejsem LOT do Warszawy, znajduje się na pokładzie samolotu linii Austrian Airlines lecącego do Wiednia - poinformowało MSZ Austrii, potwierdzając wcześniejsze doniesienia mediów. Maszyna ma lądować na lotnisku Schwechat ok. godz. 15.
Zobacz więcej na temat:  Kryscina Cimanouska Austria Białoruś