X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
BBN

Minister zdrowia: aby uniknąć trzeciej fali, rekomendujemy przedłużenie niektórych obostrzeń

- Niestety widmo trzeciej fali epidemii COVID-19 jest bardzo realne. Obciążenie dla systemu opieki zdrowotnej może być bardzo duże. Żeby tego uniknąć, skala obostrzeń powinna pozostać na tym samym poziomie na kolejne okresy - powiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 prezydent Andrzej Duda BBN Paweł Soloch szczepienia infografika Mateusz Morawiecki

Szef BBN: umowa wojskowa z USA będzie realizowana. Wkrótce ratyfikacja dokumentu

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda ratyfikuje polsko-amerykańską umowę o wzmocnionej współpracy obronnej, tym samym umowa wejdzie w życie - powiedział szef BBN Paweł Soloch. - Umowę popierają główne siły w USA, będzie ona realizowana niezależnie od tego, kto będzie lokatorem Białego Domu - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA BBN stosunki polsko-amerykańskie Wojsko Polskie prezydent Andrzej Duda wojsko bezpieczeństwo

Szef BBN o deklaracjach prezydentów USA i Polski: chodzi o zwiększenie zapowiadanej liczby żołnierzy

Rozmowy o współpracy wojskowej ze Stanami Zjednoczonymi nie dotyczą już wypełnienia ubiegłorocznych deklaracji o tysiącu dodatkowych żołnierzy USA w Polsce, lecz tego, jak zwiększyć zapowiedzianą w niej liczbę żołnierzy, którzy mają zostać przysłani do Polski – powiedział szef BBN Paweł Soloch.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Donald Trump USA POLSKA BBN NATO bezpieczeństw polityka

Jest rządowy projekt ustawy ws. koronawirusa. Zajmie się nim sejmowa Komisja Zdrowia

Na stronie internetowej Sejmu opublikowano rządowy projekt ustawy "o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji". W poniedziałek odbędzie się specjalne posiedzenie Sejmu w sprawie koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Mateusza Morawieckiego koronawirus ustawa Sejm BBN Andrzej Duda medycyna choroby zakaźne choroba