more_horiz
PR24 Portal
Section05
Beata Kozidrak

Surowszy wyrok dla Beaty Kozidrak? Prokuratura złożyła apelację

Prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie apelację od wyroku skazującego Beata Pietras, znanej pod panieńskim nazwiskiem Kozidrak. Wokalistka na początku maja została skazana za jazdę po alkoholu. Jak zaznaczyła prokurator, wyrokowi temu zarzucono niewspółmierność kary wymierzonej  oskarżonej w stosunku do stopnia szkodliwości społecznej szkodliwości oraz winy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Kozidrak Bajm społeczeństwo prokuratura Warszawa policja alkohol

Przy wyroku mówiła o "dorobku artystycznym" Kozidrak. Wcześniej ta sama sędzia orzekała ws. "Froga"

Nie milkną echa rozprawy Beaty Kozidrak. Sędzia Agata Pomianowska w uzasadnieniu wyroku jako okoliczność łagodzącą jazdę pod wpływem alkoholu wskazała "dorobek artystyczny" znanej wokalistki. Jak się okazuje, nie jest to pierwsza tego typu kontrowersyjna sytuacja z jej udziałem. Wcześniej warszawska sędzia należąca do stowarzyszenia "Iustitia" orzekała też m.in. w sprawie "Froga". Uznała wtedy, że "panował on nad pojazdem" podczas swoich rajdów przez miasto.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Kozidrak sąd sądownictwo pijani kierowcy

Wielkie powroty i spektakularne klęski show-biznesu

- Być może ostatnio polskie tabloidy żyją przede wszystkim przyjazdem brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak jest parę innych smaczków, o których warto wspomnieć - przekonuje redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz, który w każdy wtorkowy poranek w Czwórce komentuje wydarzenia świata show-biznesu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka vogule Beata Kozidrak gwiazdy plotkowanie STYL ŻYCIA Budka Suflera Romuald Lipko Krzysztof Cugowski
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem