X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Beata Szydło

Premier: "okrągły stół" ws. oświaty w piątek po świętach

- Zapraszamy z wicepremier Beatą Szydło na "okrągły stół" ws. oświaty w piątek, 26 kwietnia, na godz. 12 na Stadion PGE Narodowy - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że "okrągły stół" będzie "możliwością dogadania się" oraz "kompleksowego przebudowania systemu edukacyjnego".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki premier nauczyciel Beata Szydło Sławomir Broniarz Związek Nauczycielstwa Polskiego

Dorota Gardias: to rząd jest pracodawcą nauczycieli

- Rząd jest pracodawcą nauczycieli w Polsce, bo to jest "budżetowka". I to rząd powinien sobie zdawać sprawę z tego, że takie konsekwencje będą. To nie jest wina nauczycieli. Oni protestują, bo mają do tego prawo - powiedziała na antenie PR24 Dorota Gardias, przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ministerstwo Edukacji Narodowej Beata Szydło Anna Zalewska Sławomir Broniarz Związek Nauczycielstwa Polskiego edukacja szkoła strajk nauczycieli

Beata Szydło: od 2018 roku realizujemy program podwyżek dla nauczycieli

- Od 2018 roku realizujemy program podwyżek dla nauczycieli, w 2017 roku odmroziliśmy pensje nauczycielskie, które zostały w 2012 roku zamrożone przez PO i PSL - mówiła w Sejmie wicepremier Beata Szydło. Dodała, że wynagrodzenia nauczycieli wzrosły w porównaniu z 2017 rokiem o 21 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd PiS Beata Szydło Związek Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz strajk nauczycieli

B. Szydło: opozycja robi wszystko, by mobilizować protesty

- Liderom opozycji chodzi o to, aby w roku wyborczym pokazać, ze wokół jest wielu niezadowolonych. Jaka jest na to recepta? Trzeba jeszcze mocniej pokazywać, jak rządy Prawa i Sprawiedliwości zmieniły Polskę na lepsze, ile milionów Polaków korzysta z programów prospołecznych i rozwoju gospodarczego - powiedziała wicepremier Beata Szydło w rozmowie z "Gazetą Polską".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Szydło strajk nauczycieli Sławomir Broniarz

Beata Szydło: czekamy na ruch ze strony związków

– Rozmawiamy o tych propozycjach, które zostały przedstawione. Do tego oczywiście cały czas aktualna jest rozmowa o nowym kontrakcie społecznym, czyli propozycji zmiany pensum i podwyższenia wynagrodzeń w ciągu najbliższych kilku lat – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" wicepremier Beata Szydło, pytana o ofertę rządu dla strajkujących nauczycieli. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Szydło polityka strajk nauczycieli Beata Michniewicz