more_horiz
PR24 Portal
Section05
Będzie głośno artyści

"Sen o smaku lukrecji". Jak powstała gorzko-słodka okładka płyty Wrony?

Za nami premiera albumu Wrony "Sen o smaku lukrecji" oraz występ artystki na scenie Czwórki. Płyta laureatki piątej edycji konkursu "Wydaj Płytę z Będzie Głośno!", Weroniki "Wrony" Jasiówki, pojawiła się w sklepach i serwisach streamingowych. - Długo rozmawialiśmy z Wroną o zamyśle nad szatą graficzną płyty - mówi w Czwórce Patryk Grabowski, autor okładki płyty. - Było to dla niej tak samo ważne, jak brzmienie samego krążka. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka elektroniczna Będzie głośno artyści płyta konkurs Małgorzata Jakubowska

Jestem szczęśliwa - Wrona po premierze płyty

- W życiu nie byłam tak zestresowana. Miałam obawy jak płyta zostanie przyjęta, ale wszystko poszło super i koncert premierowy był udany - opowiada Wrona. - Ciągle dostaję wiadomości, że materiał się podobał. Super było zobaczyć swoją płytę na półce w sklepie muzycznym. Jest to uczucie nie do opisania, bo to jak trzymać swoje muzyczne dziecko.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka rozrywkowa Kasia Dydo Katarzyna Dydo Będzie głośno artyści

Myasta "Tańcz" na winylu The Best of Będzie Głośno!

Dzisiaj premiera winyla "The Best of Będzie Głośno!" wydanego z okazji pięciolecia audycji. Na krążku znalazły się utwory m.in. zwycięzców konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", a wśród nich kawałek ubiegłorocznego laureata "Tańcz" zespołu Myasta. Sprawdzamy, jak powstawał do niego klip.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA płyta teledysk Małgorzata Jakubowska Szymon Jaworski Będzie głośno artyści

"The Best of Będzie Głośno!" - winylowy prezent na pięciolecie

Czwórkowa audycja "Będzie głośno!", która obchodzi w tym roku pięciolecie, doczekała się własnego, czarnego krążka! Do sprzedaży trafił winyl "The Best of Będzie Głośno!". Znalazły się na nim utwory zwycięzców poprzednich edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", a także innych debiutantów. Czwórka na cały październik przygotowała szereg audycji specjalnych wokół płyty oraz projektu "Będzie głośno!".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA Będzie głośno artyści płyta Damian Sikorski

"Teraz Ja!!!". Poznajcie Wronę - artystkę, która wygrała konkurs " Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

- Do tej pory jestem oszołomiona i ogromnie się cieszę, że płyta, którą stworzyłam w moim pokoju w trakcie kwarantanny, niedługo będzie mogła ujrzeć światło dzienne - mówi w Czwórce Wrona. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku i doprowadziła do wygranej w 5.odsłonie Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!". 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka konkurs MUZYKA Damian Sikorski Będzie głośno artyści Kasia Dydo Katarzyna Dydo
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem