X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Belgia

Wybory 2019 za granicą: rekordowa liczba zarejestrowanych

Większa niż do tej pory liczba Polaków zarejestrowała się do głosowania w Wielkiej Brytanii. Londyński konsulat ostrzega przed kolejkami i radzi nie odkładać głosowania na ostatnią chwilę. Wyjątkowo dużo chętnych do udziału w wyborach jest także wśród Polaków głosujących m.in. w Belgii, na Litwie, na Węgrzech.
Zobacz więcej na temat:  wybory w Polsce cisza wyborcza Wybory parlamentarne 2019 Polacy za granicą ŚWIAT Wielka Brytania Belgia

Marek Orzechowski: Belgowie ograniczają wpływ państwa na ich życie

- Być może jest to jeden z tych szczęśliwszych narodów czy społeczeństw w Europie, które stawia się ponad państwo, jest ważniejsze od państwa. Państwo jest pewną koniecznością, posiada struktury, które są niezbędne, żeby wspólnota funkcjonowała, natomiast nie jest to ta organizacja, która zapewnia ludziom szczęście – szczęście ludzie zapewniają sami sobie - mówił w Dwójce autor książki "W Belgii, czyli gdzie?".
Zobacz więcej na temat:  Belgia Bartosz Panek KSIĄŻKA

Wysłuchanie kandydata. Zielone światło PE dla Didiera Reyndersa

Kandydat na komisarza ds. sprawiedliwości otrzymał pozytywną ocenę PE. Podczas wysłuchania opowiedział się za odbieraniem funduszy krajom, które nie przestrzegają praworządności. Mówił, że jest za kontynuowaniem procedury z art. 7. traktatu UE przeciw Polsce i Węgrom - informuje brukselska korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Belgia Parlament Europejski Unia Europejska