X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Białystok

"Pomogliście nam przetrwać". Syryjczycy dziękują Polakom

Delegacje z Kościoła syriacko-prawosławnego i organizacji Christian Hope Center Aleppo gościły w Białymstoku, by podziękować za okazaną pomoc. Wikariusz patriarchalny kościoła syriacko-prawosławnego w Aleppo, o. Petros Butrus Kassis podkreślił, że mieszkańcy Syrii wiele wycierpieli przez lata wojny, ale Bóg był nieustannie z nimi.
Zobacz więcej na temat:  Syria pomoc chrześcijaństwo Bliski Wschód Białystok POLSKA aktualności katolickie

Adam Zieleniecki: dobrze, że mogliśmy zachęcić do czytania

- To okazja, żeby przypomnieć o pewnych książkach i zachęcić ludzi do czytania. Nawet takimi fragmentami, jak ten, którzy przeczytaliśmy tu z Izą. Myślę, że to bardzo fajna rzecz i przypomniała o opowiadaniu "Mój ojciec wstępuje do strażaków" Brunona Schulza - mówił w Dwójce aktor Białostockiego Teatru Lalek w dniu Narodowego Czytania.
Zobacz więcej na temat:  Białystok Narodowe Czytanie Jakub Kukla Beata Kwiatkowska Bruno Schulz Ludwik Zamenhof KULTURA HISTORIA

Inwestycje i rozwój wsi. Konwencje PiS w Siedlcach i w Białymstoku

Prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że za 38 dni Polacy odpowiedzą na pytanie, czy chcą kontynuacji dobrej zmiany, czy powrotu do tego, co było. W Siedlcach i w Białymstoku odbyły się konwencje regionalne partii. Jarosław Kaczyński mówił o tym, co udało się rządowi Prawa i Sprawiedliwości zrobić do tej pory, ale też o planach na najbliższe miesiące i lata. Zapowiedział między innymi podział województwa mazowieckiego. 
Zobacz więcej na temat:  polityka Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Siedlce Białystok konwencja PiS POLSKA