X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Błażej Spychalski

Radosław Fogiel: Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe na formułę rządu mniejszościowego

– Funkcjonalnie koalicja już nie istnieje – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel o sytuacji w Zjednoczonej Prawicy. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także: Anna Maria Żukowska (Lewica), Piotr Zgorzelski (PSL), Radosław Fogiel (PiS), Jan Grabiec (KO) i Błażej Spychalski (rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy).
Zobacz więcej na temat:  polityka zjednoczona prawica POLSKA Radosław Fogiel Piotr Zgorzelski Jan Grabiec Błażej Spychalski Beata Michniewicz

"Nie potrafią uszanować decyzji Polaków". Spychalski o politykach nieobecnych na zaprzysiężeniu

- Osoby, które tyle mówią o demokracji, konstytucji, nie potrafiły przyjść na Zgromadzenie Narodowe i wysłuchać przemówienia pana prezydenta. Nie potrafiły uszanować decyzji i woli Polaków - powiedział w Polskim Radiu 24 Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Błażej Spychalski Andrzej Duda prezydent Adrian Klarenbach

Wszystkie ułaskawienia Andrzeja Dudy. Kancelaria Prezydenta opublikowała szczegółowe informacje

Prezydent Andrzej Duda od początku kadencji ułaskawił 95 osób, m.in. skazanych za znęcanie, kradzieże, handel narkotykami oraz jedną skazaną za zabójstwo - wynika z informacji na stronie Kancelarii Prezydenta. W uzasadnieniach aktów łaski wskazano m.in. trudną sytuację rodzinną, zaawansowany wiek oraz wyrażenie skruchy.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda sąd sądownictwo kancelaria prezydenta Błażej Spychalski prawo POLSKA

Dziś prezydent podpisze projekt zmiany konstytucji ws. adopcji przez osoby w związku jednopłciowym

- W poniedziałek o godz. 11.30 prezydent Andrzej Duda podpisze projekt zmiany konstytucji i skieruje go do Sejmu - poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Chodzi o zapisanie w konstytucji, że wykluczona jest adopcja dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Błażej Spychalski Andrzej Duda konstytucja dzieci homoseksualizm LGBT

"Zaprzeczenie standardów dziennikarskich". Rzecznik prezydenta o publikacjach ws. ułaskawienia

To, co się dzieje wokół ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę - na wniosek pokrzywdzonej, poparty przez sądy i prokuraturę - mężczyzny, jest obrzydliwe i cyniczne - ocenił w piątek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. - To niszczenie życia osób prywatnych - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka prezydent Andrzej Duda Błażej Spychalski TVPinfo Prokuratura Generalna dziennikarstwo media

Rzecznik prezydenta: stanowisko PO ws. Marszu Niepodległości było nieprzejednane

- Stanowisko Stowarzyszenia Marsz Niepodległości jest emanacją tego, czego nie dokonywał Rafał Trzaskowski, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. Jej stanowisko w sprawie Marszu Niepodległości było nieprzejednane. W czasie rządów tej partii dochodziło do sytuacji przez nas nieakceptowalnych - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Błażej Spychalski Andrzej Duda Marsz Niepodległości wybory prezydenckie 2020 Krzysztof Świątek Rafał Trzaskowski

Spychalski: prezydent podkreśla, że szacunek należy się każdemu, bez względu na wyznanie czy preferencje seksualne

- Andrzej Duda, mówiąc o ideologii LGBT, podkreślał bardzo ważną rzecz. Każdy z nas jest równy wobec prawa, każdy ma swoje fundamentalne wartości, które może wyznawać, bez względu czy ktoś jest homoseksualny, czy heteroseksualny - powiedział w Polskim Radiu 24 Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Dorota Kania Błażej Spychalski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce Andrzej Duda kampania prezydencka prezydent LGBT rodzina

Spychalski: będzie apel prezydenta do marszałka Senatu ws. ustawy o wyborach prezydenckich

- Mamy nadzieję, że Senat i marszałek izby Tomasz Grodzki uczynią wszystko, co w ich mocy, aby jak najszybciej przyjąć ustawę ws. wyborów prezydenckich. Prezydent Andrzej Duda będzie o to apelował na spotkaniu z marszałkiem Grodzkim - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Błażej Spychalski Andrzej Duda Tomasz Grodzki wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

Rzecznik prezydenta: decyzja PKW rozwiązuje stan niepewności

– Jednogłośnie podjęta decyzja Państwowej Komisji Wyborczej jest dobra i rozwiązuje stan niepewności – ocenił w Programie 3 Polskiego Radia rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Według niego PKW pozostawiła "furtkę" co do tego, czy wszystko rozpocznie się od nowa, wskazując na potrzebne kolejne rozwiązania legislacyjne.
Zobacz więcej na temat:  Błażej Spychalski Beata Michniewicz POLSKA Trójka wybory w Polsce wybory prezydenckie

Rzecznik prezydenta: porozumienie ws. wyborów to gwarancja ich bezpieczeństwa i powszechności

- Najważniejsze jest to, żeby wybory prezydenckie mogły zostać przeprowadzone. Rozwiązanie przygotowane przez Zjednoczoną Prawicę ws. wyborów zagwarantuje ich bezpieczeństwo, demokratyczność, tajność i powszechność - ocenił rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie wybory w Polsce wybory prezydenckie 2020 polityka POLSKA wybory Błażej Spychalski zjednoczona prawica

Spychalski o wyborach: działania opozycji obliczone na to, by w Polsce zapanował chaos

- Polacy dzisiaj oczekują tego, abyśmy wspólnie pracowali na tym, żeby państwo funkcjonowało, było stabilne, by była ciągłość władz i byśmy mogli się zajmować tym, co najważniejsze, czyli bezpieczeństwem Polaków i walką z koronawirusem – mówił w Polskim Radiu 24 rzecznik prezydenta RP, Błażej Spychalski. W dyskusji wziął udział również Marek Suski (PiS) oraz Paweł Poncyliusz (PO).
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Prawo i Sprawiedliwość Marek Suski wybory prezydenckie 2020 koronawirus Sejm Błażej Spychalski Andrzej Duda