X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Błażej Spychalski

Spychalski: będzie apel prezydenta do marszałka Senatu ws. ustawy o wyborach prezydenckich

- Mamy nadzieję, że Senat i marszałek izby Tomasz Grodzki uczynią wszystko, co w ich mocy, aby jak najszybciej przyjąć ustawę ws. wyborów prezydenckich. Prezydent Andrzej Duda będzie o to apelował na spotkaniu z marszałkiem Grodzkim - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Błażej Spychalski Andrzej Duda Tomasz Grodzki wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

Rzecznik prezydenta: decyzja PKW rozwiązuje stan niepewności

– Jednogłośnie podjęta decyzja Państwowej Komisji Wyborczej jest dobra i rozwiązuje stan niepewności – ocenił w Programie 3 Polskiego Radia rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Według niego PKW pozostawiła "furtkę" co do tego, czy wszystko rozpocznie się od nowa, wskazując na potrzebne kolejne rozwiązania legislacyjne.
Zobacz więcej na temat:  Błażej Spychalski Beata Michniewicz POLSKA Trójka wybory w Polsce wybory prezydenckie

Rzecznik prezydenta: porozumienie ws. wyborów to gwarancja ich bezpieczeństwa i powszechności

- Najważniejsze jest to, żeby wybory prezydenckie mogły zostać przeprowadzone. Rozwiązanie przygotowane przez Zjednoczoną Prawicę ws. wyborów zagwarantuje ich bezpieczeństwo, demokratyczność, tajność i powszechność - ocenił rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie wybory w Polsce wybory prezydenckie 2020 polityka POLSKA wybory Błażej Spychalski zjednoczona prawica

Spychalski o wyborach: działania opozycji obliczone na to, by w Polsce zapanował chaos

- Polacy dzisiaj oczekują tego, abyśmy wspólnie pracowali na tym, żeby państwo funkcjonowało, było stabilne, by była ciągłość władz i byśmy mogli się zajmować tym, co najważniejsze, czyli bezpieczeństwem Polaków i walką z koronawirusem – mówił w Polskim Radiu 24 rzecznik prezydenta RP, Błażej Spychalski. W dyskusji wziął udział również Marek Suski (PiS) oraz Paweł Poncyliusz (PO).
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Prawo i Sprawiedliwość Marek Suski wybory prezydenckie 2020 koronawirus Sejm Błażej Spychalski Andrzej Duda

"Rozwiązanie prodemokratyczne". Rzecznik prezydenta o ustawie dot. głosowania korespondencyjnego

- Pan prezydent wielokrotnie mówił, że jeśli zachowane będą zasady bezpieczeństwa i zasada powszechności, tak fundamentalna w naszym porządku konstytucyjnym, to takie rozwiązania powinny być przyjęte - powiedział rzecznik Andrzeja Dudy o przyjętej przez Sejm ustawie o głosowaniu korespondencyjnym. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Błażej Spychalski Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 Sejm głosowanie korespondencyjne

Błażej Spychalski: większość parlamentarna jest stabilna i funkcjonuje

– Jarosław Gowin złożył propozycję zmiany konstytucji i zobowiązał się, że będzie szukał większości, aby te rozwiązania zostały przyjęte. Jak rozumiem, nie znalazł takiej większości – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski, komentując dymisję wicepremiera. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Błażej Spychalski Andrzej Duda Jarosław Gowin wybory prezydenckie 2020

Błażej Spychalski: zgodnie z konstytucją wybory muszą odbyć się 10 maja

- Konstytucyjnie zaplanowane na 10 maja wybory prezydenckie muszą odbyć się w tym terminie - powiedział w Polskim Radiu 24 Błażej Spychalski, rzecznik prasowy prezydenta. - Chyba że wprowadzony zostanie jeden ze stanów nadzwyczajnych - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd Mateusza Morawieckiego wybory prezydenckie 2020 polityka kancelaria prezydenta Błażej Spychalski Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach

Błażej Spychalski: prezydent chce, by tarcza antykryzysowa obowiązywała już 1 kwietnia

- Mam nadzieję, że parlament dziś zakończy prace legislacyjne nad tarczą antykryzysową, tak aby mógł podpisać ją prezydent Andrzej Duda - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Błażej Spychalski z Kancelarii Prezydenta. Po poprawkach Senatu projekty ustawy trafiły z powrotem do Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kancelaria prezydenta Błażej Spychalski Sygnały Dnia Koronawirus w Polsce Piotr Gociek tarcza antykryzysowa