X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Błażej Spychalski

"Współpraca weszła na niespotykany dotąd poziom". Spychalski o ratyfikacji umowy z USA

- Prace nad umową między Polską a USA ws. obronności toczyły się od dłuższego czasu. Ratyfikacja tej umowy była ukoronowaniem całego procesu. W ostatnich pięciu latach współpraca ze Stanami Zjednoczonymi weszła na wcześniej niespotykany poziom - mówił w Polskim Radiu 24 Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Błażej Spychalski Andrzej Duda USA

"Policja ma zaprowadzać i utrzymywać porządek". Fogiel o wydarzeniach dot. Strajku Kobiet

- Wszystkie manifestacje są nielegalne. Mamy COVID-19, dlatego musimy nosić maseczki, a zgromadzenia powyżej pięciu osób nie mogą się odbywać - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel. Wicerzecznik PiS odniósł się w ten sposób do wydarzeń ze Strajku Kobiet. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także: Anna Maria-Żukowska (Lewica), Jan Grabiec (PO-KO), Marek Sawicki (PSL) i Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Beata Michniewicz Radosław Fogiel policja zamieszki strajk kobiet Jan Grabiec Marek Sawicki Błażej Spychalski

Jarosław Sellin: bronimy UE przed rozpadem

– Apeluję do opamiętania tych wszystkich, którzy nie rozumieją, że wprowadzają całą UE na ścieżkę rozpadu – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Jarosław Sellin, wiceminister, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także: Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta), Marcin Kierwiński (PO-KO), Marcelina Zawisza (Razem) oraz Władysław Teofil Bartoszewski (PSL).
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA Beata Michniewicz polityka Jarosław Sellin Marcin Kierwiński Mateusz Morawiecki Unia Europejska Błażej Spychalski Władysław Teofil Bartoszewski

Rzecznik prezydenta: relacje Polski i USA są niezmienne. Niezależnie od tego, kto rządzi

Strategiczne relacje polsko-amerykańskie trwają od ponad 30 lat i są niezmienne bez względu na to, czy rządzi Demokrata czy Republikanin - powiedział rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski. - Te relacje mają charakter ciągły, strategiczny, mają charakter relacji bardzo dobrych - przekonywał polityk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Błażej Spychalski prezydent Andrzej Duda wybory w USA Joe Biden

Rzecznik prezydenta: współpracujemy z zapleczem Bidena, relacje Polski z USA były, są i będą dobre

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski pytany w Programie 1 Polskiego Radia podkreślił, że Kancelaria Prezydenta Andrzej Dudy nawiązała już kontakty z zapleczem politycznym Joe Bidena, który najprawdopodobniej obejmie fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zaznaczył, że "co do fundamentów" nie należy spodziewać się zmiany w polityce zagranicznej USA oraz w relacjach z Polską.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski polityka zagraniczna USA dyplomacja Błażej Spychalski Andrzej Duda prezydent Donald Trump Joe Biden USA wybory prezydenckie w USA

"Musi wywołać reperkusje". Rzecznik prezydenta o wypowiedzi Katariny Barley

- Haniebne słowa, które nigdy nie powinny paść - tak na antenie TVP Info rzecznik prezydenta Błażej Spychalski ocenił wypowiedź wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego Katariny Barley, która mówiła o konieczności "finansowego zagłodzenia" Węgier i Polski. Jest już wniosek o odwołanie Niemki z unijnego stanowiska.
Zobacz więcej na temat:  Niemcy Unia Europejska Parlament Europejski Węgry Błażej Spychalski zjednoczona prawica POLSKA Polska w Unii Europejskiej