X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Boris Johnson

Krzysztof Winkler: Brytyjczycy zapowiedzieli rewizję podejścia do sieci 5G

- Zachodzi poważne podejrzenie, że wobec nasilenia wrogich działań przeciw sobie USA i Chin, wpuszczenie chińskich firm do swojej infrastruktury mogłoby powodować wyciek wrażliwych danych do przeciwnika - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Winkler, ekspert ds. międzynarodowych (Uniwersytet Warszawski).
Zobacz więcej na temat:  pandemia Antoni Opaliński Polskie Radio 24 ŚWIAT Wielka Brytania Europa Chiny 5G huawei Boris Johnson

Boris Johnson wrócił do pracy. "Zaczynamy zwyciężać z COVID-19, ale ograniczenia zostają"

Brytyjski premier Boris Johnson po raz pierwszy od prawie miesiąca wystąpił publicznie po tym, jak dzisiaj wrócił do pracy po przezwyciężeniu koronawirusa. W oświadczeniu wygłoszonym sprzed siedziby na londyńskiej Downing Street powiedział, że Wielka Brytania "powoli zaczyna odwracać kartę w walce z COVID-19", ale jednocześnie ostrzegł, że na razie nie ma mowy o zniesieniu ograniczeń.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Boris Johnson Wielka Brytania koronawirus COVID-19 Europa

"Pogubił się". Publicysta o działaniach premiera Borisa Johnsona w czasie pandemii

- W Polsce restrykcje wprowadzono dosyć wcześnie, a w Wielkiej Brytanii gwałtownie zmieniono kurs podczas stężenia koronawirusa. Premier Boris Johnson pogubił się, bo takich gwałtownych ruchów się nie wykonuje - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Pernak, tłumacz i publicysta mieszkający w Wielkiej Brytanii.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Wielka Brytania Boris Johnson koronawirus pandemia Antoni Opaliński

"Lekceważenie zagrożenia i spóźniona reakcja". Brytyjska gazeta oskarża rząd Johnsona o zaniedbania przy COVID-19

"Brytyjski rząd na początkowym etapie poważnie zlekceważył zagrożenie związane z epidemią koronawirusa, a spóźniona o ponad pięć tygodni reakcja i zaniedbania z poprzednich lat przyczyniły się do śmierci tysięcy ludzi" - napisał w niedzielę "The Sunday Times".
Zobacz więcej na temat:  choroby zakaźne koronawirus COVID-19 pandemia ŚWIAT Wielka Brytania Boris Johnson