X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Brexit

Europoseł PiS: ma powstać mapa praworządności wszystkich krajów UE

- Mówiła o tym Ursula von der Leyen i to samo powtarzają komisarze. Liczę na to, że tzw. "mapa praworządności" wszystkich krajów UE, która ma powstać, pokaże, że jesteśmy w pełni demokratycznym krajem - powiedział w Polskim Radiu 24 Bogdan Rzońca, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Komisja Europejska sądownictwo Unia Europejska Brexit Prawo i Sprawiedliwość Adrian Klarenbach

Brexit coraz bliżej. Władze UE podpisały ważną umowę

Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel i szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen podpisali umowę brexitową, określającą warunki wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Kolejnym krokiem w procedurze ratyfikacji będzie zatwierdzenie porozumienia przez Parlament Europejski na sesji w najbliższą środę. Następnie dokument zostanie przyjęty w procedurze pisemnej przez unijne kraje. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Brexit Ursula von der Leyen Wielka Brytania UE

Zielone światło dla umowy brexitowej. Od 1 lutego Wielka Brytania poza Unią

Europosłowie z komisji praw konstytucyjnych zarekomendowali poparcie umowy brexitowej, określającej warunki wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii - poinformowała Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia. Głosowanie na sesji planarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się w najbliższą środę. Od 1 lutego Wielka Brytania będzie już poza Wspólnotą.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Wielka Brytania Brexit Unia Europejska

Ochrona praw obywateli? "Element porozumienia brexitowego"

Ochrona praw obywateli jest najważniejszym elementem porozumienia brexitowego - zapewniali w Strasburgu przedstawiciele Komisji Europejskiej. W Parlamencie Europejskim przedstawiono raport, z którego wynika, że dotąd 2,5 miliona obywateli unijnej 27. złożyło wniosek o status osoby osiedlonej w Wielkiej Brytanii. Większość wniosków rozpatrzono już pozytywnie - twierdzi Komisja.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Brexit Wielka Brytania Europa