X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
CBA

Nisztor o kolejnym zatrzymaniu ws. Nowaka: Gronkiewicz-Waltz musiała się mocno zdenerwować

- Aleksander D., kolejny zatrzymany w sprawie Sławomira Nowaka, to bardzo ważna osoba, jeśli chodzi o strategiczne inwestycje, związane m.in. z infrastrukturą w Warszawie. Przez lata był prezesem firmy, która otrzymała - badany obecnie przez prokuraturę - kontrakt na modernizację oczyszczalni Czajka - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Nisztor.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Piotr Nisztor CBA Michał Rachoń Sławomir Nowak

"To nie jest tylko kilka spraw z przeszłości". Pereira o zatrzymaniu Nowaka

- Portal TVP Info już w 2017 r. pisał, że nad Sławomirem Nowakiem zbierają się "czarne chmury". Prokuratura przygotowała akt oskarżenia, a skala zarzutów i to, że sąd podzielił jej argumenty wskazuje, że to nie jest tylko kilka spraw z przeszłości - powiedział w Polskim Radiu 24 Samuel Pereira (TVP). Gościem audycji był również Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sławomir Nowak Platforma Obywatelska korupcja zatrzymanie CBA prokuratura Polskie Radio 24 Ukraina Samuel Pereira Jacek Liziniewicz Krzysztof Świątek

Kim jest Jacek P.? CBA zatrzymało go razem z byłym ministrem transportu Sławomirem Nowakiem

Zatrzymany wraz z b. ministrem Sławomirem Nowakiem Jacek P. zasiada we władzach kilku spółek. Jego firma realizowała szkolenia z zakresu karuzel finansowych i przestępczości podatkowej dla policji. - Jest świetnym fachowcem z zakresu prawa podatkowego i księgowości - mówi jeden z jego współpracowników.
Zobacz więcej na temat:  korupcja CBA prokuratura sądownictwo Sławomir Nowak przestępczość przestępczość gospodarcza POLSKA Ukraina

Sławomir Nowak domagał się łapówek od firm gigantów? Nowe informacje z Ukrainy

Jurij Butusow, redaktor naczelny portalu Cenzor.net, powołując się na źródła w organach śledczych, ujawnia, że w śledztwie dotyczącym ukraińskiej państwowej agencji drogowej Ukrawtodor, w ramach którego zatrzymano jej byłego szefa Sławomira Nowaka, figurują firmy giganty budujące drogi na Ukrainie. To od nich Nowak miał domagać się łapówek.
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Nowak CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne korupcja służby i bezpieczeństwo Ukraina ŚWIAT

"Nie rzuca to dobrego światła na całość rządów PO-PSL". Czarnek o zatrzymaniu Sławomira N.

- Nie ma wątpliwości, że Sławomir N. to bliski przyjaciel polityczny i wychowanek Donalda Tuska. Ze zdziwieniem przyjmowaliśmy informację, kiedy został zatrudniony w administracji drogowej na Ukrainie. Nie odznaczył się tutaj szczególnymi kompetencjami - powiedział w Polskim Radiu 24 Przemysław Czarnek, poseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Platforma Obywatelska korupcja CBA zatrzymanie prokuratura Przemysław Czarnek Jerzy Jachowicz