more_horiz
PR24 Portal
Section05
CBA

CBA zatrzymało chirurga ze Szczecina. Lekarz usłyszał 166 zarzutów

Były ordynator Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej szczecińskiego szpitala w Zdunowie Krzysztofowi K. usłyszał zarzuty m.in. przyjmowania łapówek, prania brudnych pieniędzy i oszustw. Jest podejrzany o popełnienie łącznie 166 przestępstw - poinformowały Prokuratura Regionalna w Szczecinie i CBA.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo oszustwa lekarz korupcja Szczecin Tomasz Grodzki CBA regiony

"Okazanie wsparcia i solidarności". Spotkanie służb Państw Regionu Bałtyckiego z inicjatywy CBA

Wydział Komunikacji Społecznej CBA poinformował, że "z inicjatywy Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Andrzeja Stróżnego odbyło się spotkanie szefów służb Państw Regionu Bałtyckiego". Spotkanie dotyczyło sytuacji na Ukrainie.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Rosja Europa służby i bezpieczeństwo sankcje serwis wschodni konflikty międzynarodowe wojna 2022 POLSKA CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne Litwa Łotwa Estonia

Afera korupcyjna byłego posła. CBA zatrzymało kolejne trzy osoby

Trzech śląskich przedsiębiorców zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego w związku ze zleceniami prac remontowo-budowlanych dla jednej z państwowych firm w Raciborzu. Sprawa powiązana jest ze śledztwem przeciwko byłemu posłowi PiS. Grzegorz J., który podejrzany jest o korupcję, powoływanie się na wpływy w Centralnym Zarządzie Służby Więziennej i podjęcie się pośrednictwa w załatwieniu stanowiska w zamian za uzyskanie korzyści majątkowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo korupcja zatrzymanie Centralne Biuro Antykorupcyjne CBA służby i bezpieczeństwo regiony lubelskie

"Czysta hucpa polityczna". Wiceminister sprawiedliwości o komisji śledczej ws. Pegasusa

- Senat nie ma uprawnień śledczych. Ma bardzo ograniczone uprawnienia kontrolne wobec rządu. Rząd jest kontrolowany przez Sejm, więc to jest czysta hucpa polityczna - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia wiceminister sprawiedliwości Michał Woś. Jak podkreślił "nie mamy do czynienia z żadną nadzwyczajną sytuacją". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Woś służby specjalne służby i bezpieczeństwo przestępczość CBA Ministerstwo Sprawiedliwości pegasus Sejm Senat komisja śledcza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

POLSKI ŁAD Kiedy funkcjonariusze dostaną wyrównanie uposażeń? Szef MSWiA podał datę

Szef MSWiA Mariusz Kamiński przekazał, że polecił rozpoczęcie wypłat wyrównań uposażeń dla funkcjonariuszy służb podległych MSWiA oraz ABW, Agencji Wywiadu i CBA, którzy w styczniu otrzymali niższe uposażenie, niż powinni. Jak wskazał, wypłaty będą realizowane od poniedziałku i zostaną zakończone w możliwie najkrótszym terminie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polski Ład Mariusz Kamiński pomoc pieniądze podatki MSWiA ABW CBA służby i bezpieczeństwo
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem