more_horiz
PR24 Portal
Section05
CBŚP

Oszustwa VAT-owskie na "leasing pracowniczy". CBŚP rozbiło grupę przestępczą

12 osób zostało zatrzymanych w ramach śledztwa dot. tzw. leasingu pracowniczego. Dzięki współpracy CBŚP, KAS i Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy rozbito zorganizowaną grupę przestępczą. Jej członkowie podejrzani są m.in. o przestępstwa w zakresie poświadczania nieprawdy w dokumentach podatkowych, przestępstwa VAT-owskie oraz skarbowe dotyczące uszczupleń Skarbu Państwa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo policja CBŚP leasing

Przemycali leki z substancjami psychotropowymi. CBŚP zabezpieczyło tysiące tabletek

Przemytnicy leków w rękach funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Gang mógł przemycić do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych nawet 250 tysięcy tabletek o wartości 20 milionów złotych. Zatrzymano dziewięć podejrzanych osób i przejęto ponad 12 tysięcy tabletek.
Zobacz więcej na temat:  CBŚP policja polska narkotyki pieniądze przestępczość POLSKA służby i bezpieczeństwo leki kryptowaluty

CBŚP rozbiło gang odpowiedzialny za kradzieże. Odzyskano rowery warte 2 mln zł

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i niemieckich służb odzyskali kradzione rowery warte ponad 2 miliony złotych. Zatrzymano siedem osób podejrzanych o udział w gangu, który okradał ciężarówki w Niemczech. Zabezpieczono też siedem motocykli, które prawdopodobnie były skradzione.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA CBŚP policja policja polska kradzież prokuratura przestępczość Gorzów Wielkopolski areszt społeczeństwo

Ogromna vatowska grupa przestępcza pod lupą CBŚP. Już 110 osób z zarzutami, kolejne zatrzymania

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 15 osób podejrzanych o wyłudzenie podatku VAT. W proceder zamieszanych może być kilkaset firm, w ramach śledztwa występuje już 174 podejrzanych. Wśród zatrzymanych teraz jest śląski adwokat oraz mężczyzna, który pod koniec lat 80. został skazany za potrójne zabójstwo.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo podatek VAT CBŚP prokuratura

Rozbito gang "handlarzy trumnami". Wystawili fikcyjne faktury na 10 mln złotych

Zatrzymano sześć osób, które miały wystawiać nieprawdziwe faktury VAT na sprzedaż funeraliów, w tym trumien. Zatrzymania w sprawie gangu wyłudzającego zwrot podatku na podstawie sfałszowanych dokumentów dokonali funkcjonariusze CBŚP i śląskich służb skarbowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA CBŚP oszustwo faktura vat Krajowa Administracja Skarbowa pieniądze przestępczość gospodarcza śląskie regiony

Import towarów z Azji, oszustwa podatkowe, pranie brudnych pieniędzy. Kolejni członkowie gangu zatrzymani

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali kolejne dwie osoby w śledztwie dotyczącym grupy podejrzanej o pranie brudnych pieniędzy. W związku z tą sprawą zatrzymano już 13 osób i zabezpieczono ponad 4 miliony złotych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo CBŚP Krajowa Administracja Skarbowa podatki

Funkcjonariusz Straży Granicznej informował gangsterów o "nalotach" CBŚP

Pogranicznikowi z Zakopanego lubelski prokurator postawił zarzuty, a sąd wydał nakaz aresztowania na trzy miesiące - donosi portal tvp.info. Powodem było ostrzeganie lokalnych gangsterów o akcjach skierowanych przeciwko ich działalności. Dzięki temu handlarze narkotyków w szybki sposób mogli przenieść towar i uniknąć złapania przez Straż Graniczną. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja narkotyki CBŚP społeczeństwo regiony Zakopane
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem