more_horiz
PR24 Portal
Section05

Cezary Kulesza

KOMENTARZ Samobójczy komunikat PZPN. Związek swoim największym wrogiem

Sprawa pijanych gości w samolocie reprezentacji Polski niespodziewanie wróciła po kilku miesiącach w związku z wpisem Piotra Żelaznego i dotyczącym go samobójczym komunikatem PZPN. Związek zagroził dziennikarzowi pozwem, a także opublikował groteskowe oświadczenie w mediach społecznościowych. Próba ratowania wizerunku zakończyła się kolejną burzą, która naraziła piłkarską centralę na śmieszność.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski Cezary Kulesza opinie

Nie tylko Polska nie zagra. Bojkot Rosji przybiera na sile

Wydłuża się lista państw zapowiadających bojkot ewentualnych meczów z reprezentacją Rosji, po tym jak UEFA poinformowała o możliwości dopuszczenia piłkarzy Sbornej do juniorskich rozgrywek międzynarodowych. Wśród sprzeciwiających się grze z reprezentacją kraju, którego władze wywołały wojnę na Ukrainie jest Polski Związek Piłki Nożnej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Rosji uefa PZPN Cezary Kulesza

PZPN wybiera selekcjonera. Jest data i godzina konferencji

We wtorek w Warszawie mają pojawić się baronowie PZPN z całego kraju. Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie poinformował, że dzień później, po spotkaniu zarządu piłkarskiej federacji, Cezary Kulesza na konferencji prasowej ogłosi nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Konferencja prasowa ma się odbyć w środowe południe.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Cezary Kulesza Marek Papszun michał probierz

Jednak nie Papszun? Wiceprezes PZPN zaskakuje

Marek Papszun jest faworytem większości kibiców do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. O wyborze zdecydują jednak władze PZPN, a choćby wiceprezes piłkarskiej centrali Mieczysław Golba nie jest zwolennikiem kandydatury byłego trenera Rakowa Częstochowa. - Sądzę, że skupimy się na Michale Probierzu i Janie Urbanie, którzy mają ciekawszą przeszłość - powiedział działacz w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Cezary Kulesza Marek Papszun michał probierz