more_horiz
PR24 Portal
Section05
Cezary Kulesza

"Graliśmy jak u siebie". Prezes PZPN ocenił mecz z Holandią

Reprezentacja Polski zremisowała w Rotterdamie z Holandią (2:2) w trzecim meczu grupy 4 Dywizji A Ligi Narodów. Spotkanie Biało-Czerwonych ocenił Cezary Kulesza. - Nasi piłkarze pokazali dziś charakter. Remis 2:2 z Holandią szanujemy, ale przed nami jeszcze dużo pracy - napisał na Twitterze prezes PZPN. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Liga Narodów Piłka nożna SPORT uefa reprezentacja Holandii PZPN Cezary Kulesza

"Poznaj Polskę na Sportowo". MEiN przekaże PZPN 10 mln zł na wyjazdy dla młodych piłkarzy i piłkarek

Ministerstwo Edukacji i Nauki przekaże Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej 10 milionów złotych na tegoroczne wyjazdy dla młodych piłkarzy i piłkarek. Pieniądze zostaną przydzielone w ramach programu "Poznaj Polskę na Sportowo".
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Przemysław Czarnek Ministerstwo Edukacji i Nauki SPORT społeczeństwo PZPN Cezary Kulesza dzieci młodzież POLSKA

"Nie boimy się nikogo". Prezes PZPN skomentował polską grupę

- To bardzo ciekawa grupa! Zachowujemy pokorę, ale nikogo się nie boimy. Do Kataru polecimy bez kompleksów i gotowi do walki - napisał na Twitterze prezes PZPN Cezary Kulesza. Reprezentacja Polski poznała rywali podczas MŚ Katar 2022. Biało-Czerwoni zagrają w grupie C. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 fifa Cezary Kulesza PZPN reprezentacja Argentyny reprezentacja Meksyku reprezentacja Arabii Saudyjskiej

"Polska Piłka dla Ukrainy" w obliczu rosyjskiej agresji

Polski Związek Piłki Nożnej nie pozostaje obojętnym na cierpienie ukraińskiego narodu, który doświadcza brutalnej agresji ze strony Federacji Rosyjskiej. Z inicjatywy prezesa Cezarego Kuleszy zorganizowano akcję wsparcia "Polska Piłka dla Ukrainy". Nadzór nad akcją będzie sprawował Polski Czerwony Krzyż. PZPN i Ekstraklasa S.A. już zadeklarowały wpłaty po 100 tys. złotych.
Zobacz więcej na temat:  PZPN Ekstraklasa 1. liga Piłka nożna Cezary Kulesza wojna na Ukrainie SPORT

FIFA zmienia nazwę Rosji i pozwala grać. Czesi i Szwedzi nieugięci, tak jak Polska

Międzynarodowa Federacja Piłkarska ogłosiła w niedzielę, że mecze Rosjan mają odbywać się na neutralnym terenie, bez kibiców oraz flagi i hymnu rosyjskiego. Nie wyklucza jednak znacznie surowszych sankcji w najbliższym czasie. PZPN podtrzymuje, że nie zagra z Rosją o awans na mundial, swojej decyzji nie zmienią także Czesi i Szwedzi poinformowała Agencja AFP.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna wojna na Ukrainie SPORT reprezentacja Polski fifa PZPN Cezary Kulesza
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem