more_horiz
PR24 Portal
Section05
Czesław Lang

TYLKO U NAS Tour de Pologne da przykład innym? Czesław Lang: Oczy świata będą na nas zwrócone

W środę w Chorzowie rozpocznie się 77. edycja kolarskiego Tour de Pologne, który w tym roku został wyjątkowo skrócony do pięciu etapów. - Trzy ostatnie etapy będą za to bardzo wymagające. Liczę, że przeprowadzimy wyścig bezpiecznie i będzie to wspaniała promocja dla naszego kraju - zapewnił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl dyrektor wyścigu Czesław Lang. TdP będzie pierwszym wieloetapowym wyścigiem z cyklu UCI World Tour po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 
Zobacz więcej na temat:  Tour de Pologne SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Czesław Lang koronawirus TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Spragnione kolarstwa gwiazdy przyjadą na Tour de Pologne? Czesław Lang: "Spodziewam się kolejki chętnych"

Decyzja Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) o przełożeniu Tour de France wpłynęła też na zmianę terminu Tour de Pologne, który ma zostać rozegrany na początku sierpnia. - Na pewno zawodnicy są spragnieni kolarstwa i spodziewam się kolejki chętnych, by u nas wystartować - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl dyrektor polskiego wyścigu Czesław Lang. 
Zobacz więcej na temat:  kolarstwo szosowe Kolarstwo Tour de Pologne Czesław Lang Koronawirus w Polsce koronawirus

77. TOUR DE POLOGNE 77. Tour de Pologne pod znakiem zapytania? Lang: już nigdy nie będzie tak, jak było

- Tour de Pologne stoi pod znakiem zapytania. Czy go zorganizujemy? Mam nadzieję, że tak. Jesteśmy gotowi, mamy trasę, sponsorów, ale czekamy jak to wszystko się rozwiąże - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Czesław Lang, dyrektor generalny TdP. Tegoroczny "Wyścig dookoła Polski" zaplanowany jest w dniach 5-11 lipca, jednak większość wydarzeń sportowych na świecie jest odwoływana bądź przekładana na inny termin z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.
Zobacz więcej na temat:  Tour de Pologne Kolarstwo koronawirus Koronawirus w Polsce Czesław Lang SPORT kolarstwo szosowe
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem