more_horiz
PR24 Portal
Section05
Donbas

Rosjanie już nie chcą całego Donbasu? "Ukraińska armia odpiera ataki"

Według informacji ukraińskiego Sztabu Generalnego Rosjanie kolejną dobę prowadzili ofensywę w Donbasie. Jednocześnie w okolicach Charkowa, to ukraińska armia prowadziła aktywne działania. Zachodni eksperci wskazują, że Rosjanie, wobec silnej obrony Ukraińców ograniczyli swoje plany co do zajęcia całego Donbasu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Ukraina wojna na Ukrainie wojna 2022 Rosja serwis wschodni Donbas

Bitwa o Donbas wkracza w decydującą fazę. "To od niej zależą dalsze losy wojny"

Ukraińska armia informuje o wzmożeniu rosyjskich ataków w Donbasie. Ostatniej doby Rosjanie szturmowali pozycje ukraińskiej armii na wielu odcinkach frontu. Zdaniem Wadyma Densysenki, doradcy szefa ukraińskiego MSW, bitwa o Donbas wkracza w decydującą fazę. To od niej zależeć będzie dalszy przebieg działań zbrojnych na Ukrainie.
Zobacz więcej na temat:  Donbas Ukraina Rosja wojna 2022 wojna na Ukrainie serwis wschodni ŚWIAT Europa

Pułk Azow nie składa broni. Bohaterska obrona ostatniego przyczółku wolności w Mariupolu

Rosjanie rozpoczęli szturm zakładów Azowstal w Mariupolu nad Morzem Azowskim. Znajduje się tam kilka tysięcy ukraińskich żołnierzy. W piwnicach fabryki nadal chronią się też cywile. W udostępnionym nagraniu wiceszef broniącego zakładów pułku Azow Swiatłosław Pałamar podkreślił wolę walki ukraińskich żołnierzy o ostatni przyczółek miasta. - Mariupol należy do Ukrainy - zaznaczył. 
Zobacz więcej na temat:  Donieck Donbas Mariupol wojna na Ukrainie Rosja agresja

Rosja zaatakuje z nowego kierunku? Doradca Zełenskiego: wskazują na to ostrzały rakietowe [ZAPIS RELACJI]

- Wtorkowe ostrzały rakietowe na południu Ukrainy mogą świadczyć o tym, że Rosja chce dodać do wszystkich kierunków ataku jeszcze region ukraińskiej Besarabii - ocenił podczas briefingu Ołeksij Arestowycz, doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Tak relacjonowaliśmy kolejny dzień wojny na Ukrainie. 
Zobacz więcej na temat:  wojna 2022 wojna na Ukrainie Ukraina Rosja Donbas Wołodymyr Zełenski Władimir Putin wojsko RELACJA ŚWIAT Europa
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem