X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Elżbieta Rafalska

Dorota Łosiewicz: ZNP chodzi tylko o pieniądze

- Niemal połowa nauczycieli przystąpiła do strajku. To wystarczająco dużo, żeby sparaliżować system. Ten przystawiony do głowy rodziców i dzieci pistolet przyniósł skutek - oceniła w Polskim Radiu 24 publicystka Dorota Łosiewicz ("Sieci"). O proteście nauczycieli mówili w Polskim Radiu 24 także Klara Klinger ("Dziennik Gazeta Prawna") oraz publicysta Miłosz Lodowski.
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Rafalska Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej nauczyciel strajki szkoła POLSKA polityka

Ł. Warzecha: strajk nauczycieli zakończy się po kilku dniach

- Szybkie podwyżki w zamian za podwyżkę pensum - to była najbardziej merytoryczna i najbardziej uczciwa propozycja rządu dla nauczycieli - ocenił w Polskim Radiu 24 Łukasz Warzecha, publicysta ("Do Rzeczy"). - Rozpoczęcie protestu może być dla rządu korzystniejsze niż ustępstwa - dodał. O proteście nauczycieli mówił w Polskim Radiu 24 także Karol Gac ("Do Rzeczy").
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Rafalska Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej nauczyciel strajki szkoła POLSKA polityka strajk nauczycieli

Elżbieta Rafalska: emeryci czekają na każdą złotówkę

- Doszło do nieuzasadnionego ataku na program Emerytura+. Argumenty były czasami żenujące, że robimy z emerytów żebraków, że to poniżenie i ochłap, socjal. To nie znajduje potwierdzenia w faktach - powiedziała w Polskim Radiu 24 minister Elżbieta Rafalska. Dziś posłowie będą głosować nad rządowym projektem ustawy o dodatkowym świadczeniu emerytalnym.
Zobacz więcej na temat:  emerytura Elżbieta Rafalska Ministerstwo Rodziny senior POLSKA