X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Elżbieta Witek

Marszałek Sejmu na XXI Dolnośląskim Święcie Miodu i Wina. "Polski parlament włącza się w akcję ochrony pszczół"

- Polski Sejm jest drugim na świecie parlamentem, który posiada własną pasiekę - powiedziała w Przemkowie na Dolnym Śląsku marszałek Sejmu Elżbieta Witek. - To jest najlepszy dowód na to, że włączamy się w akcję ochrony pszczół, bo pszczoły są bardzo potrzebne - dodała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pszczoły Sejm Elżbieta Witek regiony dolnośląskie miód

Grzegorz Braun groził ministrowi zdrowia. Elżbieta Witek: składam zawiadomienie do prokuratury

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała, że w związku z dzisiejszymi słowami skierowanymi wobec ministra Adama Niedzielskiego składa zawiadomienie do prokuratury. Poseł Konfederacji podczas sejmowej debaty na temat sytuacji w służbie zdrowia powiedział w kierunku ministra zdrowia "Będziesz pan wisiał".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka Elżbieta Witek Grzegorz Braun Konfederacja Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia

"Kłamliwe doniesienia, ordynarny fake news". Marszałek Sejmu reaguje na publikację "Faktu"

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oświadczyła, że nie ma jej i nie będzie na tegorocznym Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Zdementowała w ten sposób doniesienia "Faktu". Andrzej Grzegrzółka, dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl przyznał, że ze strony Kancelarii Sejmu możemy spodziewać się kroków prawnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA media dziennikarstwo Sejm Elżbieta Witek polityka fake news

Krzysztof Lipiec: to Sejm zdecydował o reasumpcji głosowania, a nie pani marszałek

- Pani marszałek Elżbieta Witek nie popełniła żadnego błędu. Wręcz przeciwnie, stanęła na wysokości zadania, aby uczynić zadość regulaminowym przesłankom - tak, aby dać możliwość skorzystania z wniosku o ewentualną reasumpcję. A o samej reasumpcji zdecydował Sejm w głosowaniu - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Krzysztof Lipiec. Gościem audycji była także Urszula Pasławska, poseł PSL.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Elżbieta Witek Sejm polityka

Premier o reasumpcji głosowania. "To normalna praktyka"

- Jeżeli ktoś się pomyli czy jest wprowadzony w błąd, a taka sytuacja miała miejsce podczas głosowania w ubiegłym tygodniu w Sejmie, to ma prawo wnioskować o powtórzenie głosowania, więc jest to normalna praktyka, bardzo często stosowana w innych parlamentach całego świata - mówił premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Sejm ustawa medialna Elżbieta Witek Paweł Kukiz koalicja obywatelska lewica polityka

"Pomylili się podczas głosowania". Marszałek Sejmu tłumaczy wniosek o reasumpcję

- Zewnętrzne opinie prawne, które analizowałam, mówią, że jeśli marszałek Sejmu otrzyma właściwie podpisany wniosek o reasumpcję, to nie ma możliwości, żeby nie poddał go pod głosowanie Izby - mówiła w poniedziałek w TVP Info marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która przedstawiła trzy opinie prawne z 2018 r.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Elżbieta Witek Marszałek Sejmu Sejm ustawa medialna opozycja

Prof. Waldemar Gontarski: nie jest informacją prawdziwą, że to marszałek Sejmu spowodowała reasumpcję

- To nie należy do kompetencji marszałek Sejmu, może tego dokonać Sejm, tak stanowi art. 189 regulaminu. Marszałek może tylko wnosić o reasumpcję - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Waldemar Gontarski, adwokat, rektor Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 ustawa medialna Sejm Magdalena Złotnicka Elżbieta Witek polityka