X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Emmanuel Macron

Wizyta Macrona w zniszczonym Bejrucie. Francuski prezydent obiecuje międzynarodową pomoc

Prezydent Francji obiecuje międzynarodową pomoc dla zniszczonego wtorkową eksplozją Bejrutu. Emmanuel Macron zapowiedział równocześnie, że warunkiem pomocy są głębokie zmiany polityczne w Libanie. Francuski przywódca był pierwszym światowym politykiem, który odwiedził Bejrut po tym, jak wybuch niebezpiecznych azotanów zniszczył sporą część miasta.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Francja Liban Emmanuel Macron

"Chwila prawdy dla Europy". Macron przed szczytem UE w Brukseli

- Jesteśmy w trakcie bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego, ale także gospodarczego i społecznego. Wymaga on znacznie większej solidarności i ambicji - powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron przed rozpoczęciem szczytu UE ws. funduszu odbudowy i wieloletniego budżetu UE. Jak zaznaczył, jest ostrożny co do przewidywanego wyniku spotkania.
Zobacz więcej na temat:  Emmanuel Macron Francja budżet unijny ŚWIAT Europa Unia Europejska budżet UE 2021-2027

"Uprzedza dyskusje państw członkowskich". Prof. Tomasz Grzegorz Grosse o propozycji Niemiec i Francji

- Ten fundusz nie zawiera specjalnie wielkich kontrowersji i jest otwarty dla wszystkich państw członkowskich - mówi w Programie 1 Polskiego Radia prof. Tomasz Grzegorz Grosse z Uniwersytetu Warszawskiego o pomyśle pomocowym Niemiec i Francji. Czy Grupa Wyszehradzka poprze propozycję funduszu odbudowy po koronakryzysie?
Zobacz więcej na temat:  Więcej świata Paweł Lekki Szymon Kardaś Emmanuel Macron Francja Angela Merkel Niemcy ŚWIAT koronawirus pandemia COVID-19

Łagodzenie skutków pandemii. Francja i Niemcy proponują fundusz odbudowy w wysokości 500 mld euro

Fundusz odbudowy w wysokości 500 miliardów euro na złagodzenie skutków kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa proponują Francja i Niemcy. Wspólny pomysł ogłosili na konferencji prasowej kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Emmanuel Macron.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Komisja Europejska koronawirus Niemcy Francja Angela Merkel Emmanuel Macron pandemia COVID-19