X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Estonia

Alar Karis zaprzysiężony na prezydenta Estonii. Andrzej Duda złożył gratulacje i zaprosił go do Warszawy

Prezydent Andrzej Duda złożył gratulacje nowo zaprzysiężonemu prezydentowi Estonii. "Składam najszczersze gratulacje Jego Ekscelencji Alarowi Karisowi, który został właśnie zaprzysiężony na stanowisko prezydenta Estonii" - napisał Andrzej Duda na Twitterze. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Estonia POLSKA polityka dyplomacja Andrzej Duda prezydent wybory prezydenckie

"Szczere gratulacje z okazji objęcia zaszczytnego stanowiska". Andrzej Duda skierował list do prezydenta Estonii

Prezydent Andrzej Duda skierował list gratulacyjny do zaprzysiężonego w poniedziałek prezydenta Estonii Alara Karisa. "Mam głębokie przeświadczenie, że zwłaszcza dziś partnerskie i oparte na zaufaniu oraz solidarności relacje pomiędzy Polską a Estonią mają wyjątkowe znaczenie" - napisał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Trójmorze Estonia prezydent polityka

"Stoimy wobec tych samych wyzwań". Zbigniew Rau o współpracy z krajami bałtyckimi

- Sytuacja na wschodniej granicy UE i NATO pozostaje napięta, to szczególnie niepokojące dla Polski i krajów bałtyckich, dlatego współpraca między naszymi krajami jest szczególnie bliska i intensywna - podkreślił szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau w poniedziałek w Rydze po spotkaniu ze swoimi odpowiednikami z Łotwy, Litwy i Estonii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Rau MSZ Łotwa Litwa Estonia polityka

Cyfrowy szczyt "Tallin Digital Summit". Premier: Polska dobrze zna zagrożenie cyberatakami ze Wschodu

Premier Mateusz Morawiecki wziął zdalnie udział w organizowanym w Estonii cyfrowym szczycie "Tallin Digital Summit". Podczas dyskusji poruszone zostały kwestie bezpieczeństwa danych. Szef rządu mówił też o znaczeniu małych i średnich przedsiębiorstw w państwach Trójmorza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki premier polityka ŚWIAT Estonia Trójmorze cyberbezpieczeństwo

"Potępiamy ataki hybrydowe". Wspólne oświadczenie prezydentów Estonii, Łotwy, Litwy i Polski ws. Białorusi

Prezydenci Polski, Litwy, Łotwy i Estonii potępili we wspólnym oświadczeniu "ataki hybrydowe na wschodniej granicy UE i NATO". To nie jest kryzys migracyjny, ale "politycznie zaaranżowana operacja hybrydowa" reżimu Alaksandra Łukaszenki - oświadczyli przywódcy czterech państw.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Kijów Litwa Łotwa Estonia migracja imigranci w Europie imigracja polityka NATO Ukraina uchodźcy Rosja

Jakub Kumoch o sytuacji na granicy z Białorusią. "To akcja przeciwko UE i NATO"

Polska oraz kraje bałtyckie są jednomyślne w sprawie presji migracyjnej ze strony Białorusi. W Kijowie w kuluarach Szczytu Platformy Krymskiej prezydent Andrzej Duda rozmawiał z prezydentami Litwy - Gitanasem Nausedą, Łotwy - Egilsem Levitsem oraz Estonii - Kersti Kaljulaid.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Białoruś Litwa Łotwa Estonia imigranci w Europie imigracja migracja Unia Europejska NATO Mateusz Morawiecki Aleksander Łukaszenka polityka Andrzej Duda Jakub Kumoch

Premier: Polska, Litwa, Łotwa i Estonia będą chronić swoje granice przed nielegalnymi działaniami Mińska

Premierzy Polski, Litwy, Łotwy i Estonii omówili podczas wideokonferencji sytuację na granicach tych państw wobec działań władz białoruskich. Rozmowa odbyła się na zaproszenie szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego. Estońska premier uczestniczyła w wideokonferencji także jako aktualny członek Rady Bezpieczeństwa ONZ.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Strefa Schengen Białoruś migracja imigranci w Europie imigracja Litwa Łotwa Estonia

Sytuacja na granicy z Białorusią. Premier: w sobotę telekonferencja z szefami rządów Litwy, Łotwy i Estonii

- Jutro z mojej inicjatywy i na moją prośbę odbędzie się telekonferencja z udziałem szefów rządów Litwy, Łotwy i Estonii, poświęcona sytuacji na zewnętrznych granicach naszych państw, stanowiących wschodni kraniec Unii Europejskiej - poinformował w piątek na facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś granica Litwa Łotwa Estonia

"Jest zbieżność w sprawach bezpieczeństwa". Marszałek Sejmu z wizytą dyplomatyczną w Estonii

- Podczas spotkań marszałek Sejmu Elżbiety Witek z przewodniczącym Riigikogu Jurim Ratasem i prezydent Kersti Kaljulaid wybrzmiała zbieżność stanowisk obu krajów w kwestiach bezpieczeństwa - informuje komunikat CIS. Wśród tematów były m.in. nowe wyzwania związane z rosnącą presją migracyjną na wschodnie granice UE, zainspirowaną przez białoruski reżim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś Trójmorze Łotwa Estonia