more_horiz
PR24 Portal
Section05

Euro 2020

Włochy - Argentyna. Mistrzowie zagrają o kolejne trofeum

W środę na londyńskim stadionie Wembley w meczu zwanym Finalissima piłkarscy mistrzowie Europy - Włosi zmierzą się ze zdobywcą Copa America - Argentyną. Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) i Południowoamerykańska Konfederacja Piłkarska (CONMEBOL) nawiązały do odległych tradycji, gdy spotykali się ze sobą mistrzowie obu kontynentów.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT reprezentacja Włoch reprezentacja Argentyny uefa Euro 2020

2021 - rok straconych szans dla polskiego futbolu

Analizując dobiegający końca rok pod kątem kondycji rodzimej piłki nożnej nie sposób oprzeć się wrażeniu, że minione 12 miesięcy otworzyły przed Biało-Czerwonymi kilka kapitalnych szans, które niestety w zdecydowanej większości nie zostały należycie wykorzystane. Kibice nad Wisłą doświadczyli prawdziwego roller coastera emocji, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że z owej kolejki wyszli raczej z zawrotami głowy niż z poczuciem ekscytacji i chęcią powtórzenia podobnej przejażdżki w niedalekiej przyszłości. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Paulo Sousa Legia Warszawa Robert Lewandowski Euro 2020 Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek przerwał milczenie. "Skradziono moje marzenia"

Odkąd w styczniu przestał być selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek unikał publicznych wystąpień. W czwartek był jednak gościem Kanału Sportowego. - Poczułem, że skradziono moje marzenia - powiedział o zwolnieniu z pracy na niecałe pięć miesięcy przed startem mistrzostw Europy. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Jerzy Brzęczek Robert Lewandowski Euro 2020 Zbigniew Boniek