X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Europa Wschodnia

Od 80 do 200 osób. Ukraina czeka na "wielką wymianę jeńców"

"Wielka wymiana jeńców" między władzami Ukrainy a prorosyjskimi separatystami w Donbasie odbędzie się w niedzielę, według różnych szacunków ma objąć między 80 a 200 osób - podały media. Wymianę uzgodniono podczas szczytu czwórki normandzkiej w Paryżu 9 grudnia. Nie znane są jednak oficjalne dane ani szczegóły tego przedsięwzięcia.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina Europa Wschodnia wojna na Ukrainie Donbas Europa Rosja

K. Nieczypor o konflikcie na wschodzie Ukrainy: sytuacja jest trudna

- Produkcja przemysłowa w obwodach donieckim i ługańskim spadła odpowiednio o 60 i 85 procent. Tak duże spadki to efekt działań wojennych, ale nie bez znaczenia jest też czynnik ludzki. Brakuje doświadczonych kadr inżynieryjnych, bo spora ich część opuściła te tereny - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Nieczypor z Ośrodka Studiów Wschodnich. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Wschodnia Donbas Ukraina

A. Legieć: zmiana ordynacji w Gruzji, to polityczne "być albo nie być"

- Partie opozycyjne w obecnej ordynacji widzą coś, co uniemożliwia im uzyskanie dobrego wyniku wyborczego i korzystne przeliczenie tego wyniku na mandaty w parlamencie - powiedział w Polskim Radiu 24 Arkadiusz Legieć  z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, znawca Gruzji. Ekspert mówił o trwających w Gruzji protestach, ich podłożu i ewentualnych konsekwencjach.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Wschodnia Białoruś Piotr Pogorzelski Gruzja