more_horiz
PR24 Portal
Section05
Frans Timmermans

Beata Szydło: komisarz Timmermans powinien przestać pełnić swoją funkcję

- Takie postacie jak Frans Timmermans nie zmienią swoich postaw. Należy mieć wiarę, że konsekwentna polityka polskiego rządu będzie docierała do najważniejszych polityków UE. Jest już pewna refleksja. Do wielu dotarło, że nasz głos był prawdziwy, że wskazywał zagrożenia. Lepiej późno niż wcale, ale część elit brukselskich ciągle jest zamknięta na rzeczywistość - mówiła w Polskim Radia 24 była premier Beata Szydło.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Unia Europejska energetyka klimat Frans Timmermans Rosja ropa naftowa

Wysoka cena Fit For 55. Kowalski: każda polska rodzina będzie ograbiona

- Polityka Timmermansa doprowadza do tego, że ludzie z racji wyższych opłat za ogrzewanie, zaczynają palić śmieciami, trując środowisko - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Marian Kowalski. Ocenił też, że w razie wejścia w życie pakietu Fit For 55, "każda polska rodzina będzie ograbiona i dalej będzie paliła byle czym w piecu".
Zobacz więcej na temat:  Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA energetyka Frans Timmermans ekologia społeczeństwo środowisko Fit for 55 infografika

Pakiet "Fit for 55". Ziobro: Polska powinna wetować szaleńczy projekt Timmermansa

- Polska powinna wetować szaleńczy projekt wiceszefa KE Fransa Timmermansa, który w imię ideologicznych założeń jest gotów poświęcić ludzkie życie, elementarne potrzeby człowieka. Jesteśmy za ochroną klimatu, ale racjonalną - mówił minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  Polska w Unii Europejskiej Zbigniew Ziobro polityka klimat Unia Europejska Frans Timmermans POLSKA Ministerstwo Sprawiedliwości

Frans Timmermans przyznał, że "popełniono błędy" przy zamawianiu szczepionek na COVID-19

- Przy zamawianiu szczepionek przeciw COVID-19 popełniono błędy, zarówno na poziomie unijnym, jak i państw członkowskich - przyznał wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Polityk odpowiedział na zarzuty, że Unia Europejska dokonała niesprawiedliwej dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia Europa Frans Timmermans Unia Europejska Komisja Europejska koronawirus COVID-19

"Popełniono błędy". Wiceszef KE o zamawianiu szczepionek przeciwko COVID-19

- Przy zamawianiu szczepionek przeciw COVID-19 popełniono błędy, zarówno na poziomie unijnym, jak i państw członkowskich - przyznał wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Polityk odpowiedział na zarzuty, że Unia Europejska dokonała niesprawiedliwej dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia ŚWIAT Europa Frans Timmermans Unia Europejska Komisja Europejska koronawirus COVID-19

Timmermans: Polska może stać się unijnym liderem w morskiej energetyce wiatrowej

- Polska jest na drodze do stania się jednym z europejskich liderów w rozwoju energetyki wiatrowej na morzu. Wiem też, że wiele społeczności w Polsce jest zainteresowanych inwestycjami w energetykę słoneczną - oświadczył wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Frans Timmermans energetyka elektrownie wiatrowe odnawialne źródła energii michał kurtyka GOSPODARKA

Timmermans w "liście miłosnym" do Wielkiej Brytanii: zawsze będziesz mile widziana w UE

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans napisał do Wielkiej Brytanii "list miłosny", w którym zapewnił, że Londyn będzie zawsze mile widziany w Unii Europejskiej. Przesłanie polityka opublikował w czwartek dziennik "The Guardian". W swym liście Timmermans wyraził "głęboki żal" z powodu brexitu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Wielka Brytania Brexit Unia Europejska Frans Timmermans
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem