X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
GDDKiA

Dobra wiadomość dla kierowców. Nowy odcinek autostrady A2 już otwarty

Kierowcy mogą już korzystać z nowego fragmentu autostrady A2  pomiędzy węzłem Lubelska a początkiem obwodnicy Mińska Mazowieckiego. To pozwoli wyprowadzić ruch tranzytowy ze starej drogi krajowej numer 2 pomiędzy węzłem Halinów a Mińskiem Mazowieckim i skrócić czas przejazdu. Ponadto, kierowcy mogą również korzystać z dwóch łącznic na węźle Lubelska w ciągu S17 relacji Siedlce – Lublin i Lublin – Siedlce. W uroczystym otwarciu wziął udział między innymi premier Mateusz Morawiecki.  
Zobacz więcej na temat:  autostrada a2 autostrady GDDKiA Andrzej Adamczyk Mateusz Morawiecki GOSPODARKA infrastruktura

Zmora warszawskich kierowców. Trasa S8 przoduje w liczbie kolizji i wypadków

To jedna z najniebezpieczniejszych i najbardziej zakorkowanych dróg w Warszawie. Na stołecznym odcinku trasy ekspresowej S8 niemal każdego dnia dochodzi do kolizji. Od początku tego roku było ich już ponad 400. Część kierowców narzeka na złą organizację ruchu. GDDKiA twierdzi, że oznakowanie jest właściwe. W czwartek na S8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku miejskiego autobusu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa kierowcy wypadek policja GDDKiA transport mazowieckie regiony

INFRASTRUKTURA Dobre informacje dla kierowców. Południowa Obwodnica Warszawy coraz bliżej, prace na budowie postępują

Pandemia i trudne warunki geologiczne spowodowały pewne opóźnienia, ale nie wstrzymała prac na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, tunel pod Ursynowem, który ma być częścią nowej trasy, został już przekopany - obecnie realizowane są prace wykończeniowe i przywracana jest dotychczasowa infrastruktura naziemna.
Zobacz więcej na temat:  drogi infrastruktura Warszawa POLSKA GDDKiA regiony mazowieckie