more_horiz
PR24 Portal
Section05
GDDKiA

W Śląskiem i Łódzkiem nowymi odcinkami A1 można jechać 140 kilometrów na godzinę

Od 24 czerwca w Śląskiem i Łódzkiem zniknęły ograniczenia prędkości na kilku nowych odcinkach budowanej autostrady A1. W Śląskiem z maksymalną dopuszczalną prędkością, czyli 140 kilometrów na godzinę będzie można jechać na odcinku od węzła Częstochowa Północ do granicy z województwem łódzkim.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców drogi autostrada a1 kierowcy śląskie łódzkie bezpieczeństwo na drodze GDDKiA Polskie Radio Kierowców Częstochowa

Zasady bezpiecznej podróży na wakacje. O czym powinniśmy pamiętać?

Rozpoczynają się wakacje. - Mam nadzieję, że kierowcy będą kierowali się rozwagą, by bezpiecznie dojechać do celu - mówił w audycji "Bezpieczna Jedynka" Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. Gość Programu 1 Polskiego Radia podkreślił, że ITD przygotowuje specjalne programy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa drogowego dla dzieci, młodzieży i seniorów. 
Zobacz więcej na temat:  bezpieczeństwo wakacje podróże motoryzacja pojazdy przepisy drogowe opony GDDKiA gps

Koniec prac na odcinku A1 między Tuszynem i Piotrkowem Tryb. Południe

Zakończyły się prace na blisko 16-kilometrowym odcinku autostrady A1 między węzłami Tuszyn a Piotrków Trybunalski Południe. Jak podała GDDKiA w Łodzi, w czwartek po południu otwarta zostanie łącznica Warszawa - Łódź na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, łącząca drogi A1 z S8.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców drogi infrastruktura GDDKiA Łódź Piotrków Trybunalski autostrada a1 kierowcy Polskie Radio Kierowców

Rozpoczyna się rozbudowa DK61 na odcinku Legionowo - Zegrze

Uzyskaliśmy pierwszą decyzję o zezwoleniu na rozbudowę DK61 na odcinku Legionowo - Zegrze. Dotyczy ona rozbiórki istniejącego wiaduktu kolejowego i wybudowania nowego obiektu - poinformowała Ewa Jasińska z warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prace rozpoczną się 4 lipca.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców drogi infrastruktura GDDKiA Legionowo kierowcy bezpieczeństwo na drodze Polskie Radio Kierowców

Wschodnia Obwodnica Warszawy. GDDKiA: jesienią kierowcy pojadą nowym odcinkiem S17

- Na budowie odcinka S17 od Warszawy Wschód (Zakręt) do węzła Lubelska układane są ostatnie metry nawierzchni betonowej oraz trwają prace bitumiczne na drogach lokalnych. Szacujemy, że kierowcy z nowego węzła i fragmentu S17 skorzystają jesienią tego roku - poinformowała rzecznik warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Tarnowska.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA GDDKiA transport drogi Warszawa budowa przetarg inwestycji infrastrukturalne UE ministerstwo infrastruktury infrastruktura
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem