X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
GOSPODARKA

Opublikowano raport o punktualności kolei. Większość pociągów przyjeżdża na czas

Urząd Transportu Kolejowego przygotował kompleksowy raport dotyczący skali oraz przyczyn opóźnień i odwołań pociągów w Polsce w 2019 roku. Punktualność to zagadnienie, na które powinni zwrócić szczególną uwagę wszyscy przewoźnicy i zarządcy infrastruktury, ponieważ jest to jeden z głównych czynników, na który zwracają uwagę pasażerowie. Z analizy wynika, że wiele przyczyn opóźnień można wyeliminować, podejmując odpowiednie działania.
Zobacz więcej na temat:  kolej POLSKA GOSPODARKA infrastruktura

ARTYKUŁ SPONSOROWANY PKN ORLEN zakończył badania środowiskowe dla morskiej farmy wiatrowej na Bałtyku

Po 17 miesiącach kompleksowych badań, realizowanych przez zespół ponad 50 ekspertów, PKN ORLEN złożył raport środowiskowy dla morskiej farmy wiatrowej na Bałtyku. Zakończenie tego etapu otwiera drogę do pozyskania pozwolenia na budowę oraz umożliwia uszczegółowienie harmonogramu i warunków technicznych inwestycji. Wnioski z przeprowadzonych badań posłużą do zaplanowania procesu realizacji i późniejszej eksploatacji inwestycji w sposób optymalny dla środowiska naturalnego.
Zobacz więcej na temat:  Orlen PKN Orlen GOSPODARKA POLSKA

"Wejdziemy do europejskiej ligi". Jerzy Kwieciński o możliwej fuzji Orlenu z PGNiG

- O tej fuzji największych polskich firm w sektorze gazowo-paliwowym mówiło się od bardzo wielu lat - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia prezes PGNiG Jerzy Kwieciński i dodał, że kiedy uda się połączyć Orlen z Lotosem i PGNiG, "wejdziemy naprawdę do europejskiej ligi i będzie to największa firma w naszym regionie".
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia Polskie Radio POLSKA GOSPODARKA PGNiG Piotr Gociek Jerzy Kwieciński gaz ziemny Orlen lotos PKN Orlen

ARTYKUŁ SPONSOROWANY PKN ORLEN przyspiesza obsługę klientów na stacjach paliw w całej Polsce

PKN ORLEN wdraża nowoczesne rozwiązania, podwyższając standardy obsługi na stacjach paliw. To odpowiedź na potrzeby klientów korzystających z sieci ORLEN. Na kierowców odwiedzających stacje ORLEN w czasie letnich podróży i na co dzień czeka pakiet usług znacząco przyspieszających i ułatwiających tankowanie oraz płatność za paliwo. Klienci mogą też skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej stop.cafe.
Zobacz więcej na temat:  Orlen PKN Orlen GOSPODARKA

Eksperci: regionalne obostrzenia to dobre rozwiązanie, ale miejscowe firmy mogą potrzebować pomocy

Już dwa miesiące temu zgłaszaliśmy jako pracodawcy potrzebę przygotowania się do drugiej fali epidemii. Apelowaliśmy o "lokalny" lock down i dziś rząd w tym kierunku idzie. Przełoży się to na sytuację firm w "zamrażanych"  regionach więc będą potrzebowały pomocy państwa – mówili goście audycji "Rządy Pieniądza": ekonomistka Monika Kurtek z Banku Pocztowego i ekspert Pracodawców RP Arkadiusz Pączka.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa płaca minimalna GOSPODARKA