X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
GOSPODARKA

Ministerstwo Infrastruktury: prawa jazdy dla zawodowych kierowców będą przedłużone

Ministerstwo Infrastruktury proponuje zawieszenie szkoleń i automatyczne przedłużenie ważności niektórych dokumentów dla kierowców. Są to zmiany w przepisach, które pozwolą na wydłużenie ważności dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami i innych związanych z ruchem drogowym oraz szynowym.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa ministerstwo infrastruktury nauka jazdy GOSPODARKA

100 mld zł na ochronę miejsc pracy. Szczegóły nowego programu rządu dla firm

- Chcę zrobić wszystko, aby zmniejszyć wzrost bezrobocia, bo to jest największa tragedia dla ludzi (…). Nie wiemy, jak długo potrwa epidemia, musimy podtrzymywać społeczną izolację, ale nie możemy zatrzymać gospodarki tak, jak to się dzisiaj dzieje. Musimy w nowym rygorze sanitarnym pozwolić firmom pracować - powiedział premier Mateusz Morawiecki, prezentując w środę nowy program pomocy dla firm.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Mateusz Morawiecki premier rząd Koronawirus w Polsce GOSPODARKA

Jan Parys: bez sprawnej gospodarki nie będzie środków na leczenie chorych

- Nie możemy zajmować się tylko leczeniem chorych. Trzeba myśleć też o gospodarce. Bez niej nie będzie pieniędzy na leczenie. Rządowy program wsparcia dla firm jest bardzo trafny. Zapewni polskiej gospodarce szanse w wyścigu, kiedy pandemia będzie opanowana - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Parys, były szef MON. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Jan Parys Antoni Trzmiel GOSPODARKA służba zdrowia tarcza antykryzysowa

Wiceminister klimatu: Gronkiewicz-Waltz zrezygnowała ze środków UE na budowę spalarni

- To informacja, która jeszcze nigdy nie była ujawniana. Hanna Gronkiewicz-Waltz jako prezydent Warszawy w pewnym momencie zrezygnowała ze środków Unii Europejskiej na budowę spalarni odpadów - ujawnił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu. - Ta inwestycja wtedy kosztowała zdecydowanie mniej, niż to jest w tej chwili proponowane Warszawie. Teraz to koszt ponad 1 mld zł - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA energetyka ministerstwo klimatu energia odnawialna Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa pandemia GOSPODARKA

UE zatwierdziła pakiet mobilności. Osiem krajów, w tym Polska, było przeciwko

Większość unijnych krajów zatwierdziła pakiet mobilności, zaostrzający zasady w transporcie międzynarodowym. Osiem krajów, w tym Polska, było przeciwko - dowiedziała się brukselska korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka. Przedstawiciele rządu w Warszawie powoływali się na szczególne okoliczności związane z krytyczną sytuacją sektora transportowego spowodowaną pandemią koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska ŚWIAT transport GOSPODARKA Europa Europarlament