more_horiz
PR24 Portal
Section05
Gazeta Polska

"Gazeta Polska" ujawnia: szokująca przeszłość ludzi od remontu TU-154

Jak podała w środę "Gazeta Polska", biznesmen zarejestrowany jako TW "Adolf", pracownik reżimowej agencji, którego ojcem był oficer komunistycznego wywiadu, księgowy ITI w latach 80., zarejestrowany jako TW "Panda" - to władze firmy MAW Telecom w czasie, gdy spółka skierowała TU-154 na remont do zakładów oligarchy Olega Deripaski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo samolot Gazeta Polska Rosja

Gazeta Polska: «Российское преступление в Смоленске: мотивы, исполнители, доказательства»

Gazeta Polska публикует обширное досье на тему политической подоплеки и причин крушения 10 апреля 2010 года в Смоленске польского правительственного самолета Ty-154 . 
Zobacz więcej na temat:  Смоленская катастрофа Gazeta Polska

Ambasador Ukrainy w Polsce apeluje do państw NATO. "Nasze niebo musi być objęte ochroną"

Andrij Deszczyca w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" podkreśla, że objęcie nieba ochroną przeciwdostępową to dziś kluczowa sprawa dla Ukrainy. - Jeśli z całą mocą przeciwstawimy się tej agresji, to ją zatrzymamy. Rosja nie jest niezwyciężona - zaznacza ambasador.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Ukraina Rosja Andrij Deszczyca Gazeta Polska Jens Stoltenberg Andrzej Duda wojna 2022 wojna na Ukrainie NATO

"Największy motor zniszczenia klimatu na planecie". Ujawniono, gdzie Jourová lokuje środki finansowe

Věra Jourová, wiceprzewodnicząca KE ulokowała swoje pieniądze w BlackRock, międzynarodowym funduszu finansowym "robiącym kontrowersyjne interesy w Rosji i komunistycznych Chinach" - podaje "Gazeta Polska". Jak dodano "jednym z kontrahentów BlackRock jest rosyjski Lanta Bank, kierowany przez przyjaciela Władimira Putina i powiązany swego czasu z Ryszardem Krauze".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Komisja Europejska Vera Jourova inwestycje Chiny Rosja Gazeta Polska klimat

"Duma i Szacunek - Dziękujemy". Manifestacja poparcia dla polskich funkcjonariuszy

W środę Klub Gazety Polskiej zorganizował w środę pikietę na placu Piłsudskiego pt. Duma i Szacunek - Dziękujemy. Pikieta miała na celu wyrażenie wsparcia i podziękowań Straży Granicznej, Wojsku Polskiemu oraz funkcjonariuszom policji, którzy bronią polskich granic. Organizatorzy pikiety trzymali baner z napisem promującym pikietę. Skandowali: "Dziękujemy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA media imigracja straż graniczna Białoruś Gazeta Polska

Polski Przedsiębiorca 2020. "Gazeta Polska Codziennie" nagrodziła finalistów

W tegorocznym konkursie na Polskiego Przedsiębiorcę 2020 roku, "Gazeta Polska Codziennej" nagrodziła pięciu finalistów. Są wśród nich nie tylko szefowie największych polskich koncernów, ale także przedstawiciele małych, rodzinnych firm i samorządowcy.  "To nie tylko gospodarczy patrioci, ale i filantropi, którzy potrafią dzielić się owocami swojego sukcesu i działać na rzecz dobra wspólnego" - czytamy w informacji prasowej poświęconej temu wydarzeniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Gazeta Polska gospodarka polska społeczeństwo
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem