X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Gazeta Wyborcza

"Gazeta Wyborcza" wyjaśnia: PiS nie wygrało o włos

"PiS nie wygrało o włos, jak napisaliśmy w drukowanej »Wyborczej« na podstawie późnowieczornych exit poll. Już po zamknięciu wydania okazało się, że różnica się powiększa na rzecz... PiS" - pisze we wtorkowej "Gazecie Wyborczej" jej wicenaczelny Jarosław Kurski. Dodaje, że wynik wyborów to "wielki sukces partii rządzącej i jej historyczne zwycięstwo".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Jarosław Kurski Gazeta Wyborcza Koalicja Europejska

J. Gowin: nie przystoi atakować rodzin znanych polityków

- Publikację "Gazety Wyborczej" w oczywisty sposób wiążę z wyborami. Premier Mateusz Morawiecki i jego najbliżsi są ofiarami ohydnej kampanii. Wiem, że spory polityczne w Polsce są za głębokie. Jednak po wyborach będziemy dalej żyć we wspólnej Polsce. Pewnych rzeczy nie przystoi robić, nie przystoi atakować najbliższych znanych polityków - powiedział w Polskim Radiu 24 wicepremier Jarosław Gowin.  
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki Gazeta Wyborcza Wrocław POLSKA

"Informacje nieprawdziwe i nierzetelne". Premier pozwie "GW"

- W najbliższych dniach złożymy pozew o ochronę dóbr osobistych z żądaniem publikacji przeprosin w związku z artykułem w "Gazecie Wyborczej" - powiedział pełnomocnik premiera i jego żony, mec. Dariusz Tokarczuk. Chodzi o tekst, według którego Mateusz Morawiecki w 2002 roku jako członek zarządu BZ WBK kupił od Kościoła działkę we Wrocławiu wartą 4 mln zł za 700 tys.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki premier Gazeta Wyborcza Wrocław