X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Gazeta Wyborcza

Wyborcza musi sprostować kłamstwa. Sąd oddalił apelację

Wyborcza.pl musi zamieścić sprostowanie nieprawdziwych informacji o tzw. rejestrze pedofilów - poinformowało na swojej stronie internetowej Ministerstwo Sprawiedliwości, odnosząc się do zakończonego prawomocnie procesu wytoczonego portalowi "Gazety Wyborczej". - Artykuł zawierał kłamstwa i insynuacje, że księża są "wyjęci z rejestru pedofilów" - dodał resort.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Gazeta Wyborcza Ministerstwo Sprawiedliwości pedofilia

"Nadworny fotograf i lamborghini". "GW" o wystawnym życiu burmistrza Włoch

"Miał nadwornego fotografa i lamborghini, lubił modne garnitury i włoskie buty. Przyjaźnił się z warszawskimi baronami PO, załatwiał sprawy w różnych dzielnicach Warszawy. Złapany przez CBA - płakał" - pisze wtorkowa "Gazeta Wyborcza" o burmistrzu Włoch podejrzanym o przyjęcie 200 tys. zł łapówki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka CBA Warszawa Centralne Biuro Antykorupcyjne Platforma Obywatelska Gazeta Wyborcza

Karol Gac: "GW" od lat atakuje polskość i naszą tożsamość narodową

- "Gazeta Wyborcza" do perfekcji opanowała atak na to, co związane jest z polskością, patriotyzmem i jakimkolwiek przejawem tożsamości narodowej - powiedział w PR24 Karol Gac z portalu DoRzeczy.pl, odnosząc się do artykułu "GW" o zostawianiu na grobach zniczy i kwiatów. Gośćmi audycji byli także: Jacek Łęski (TVP), Marek Król ("Sieci") i publicysta Miłosz Lodowski.
Zobacz więcej na temat:  Gazeta Wyborcza Wszystkich Świętych POLSKA

P. Bernatowicz: "Gazeta Wyborcza" próbuje wzbudzić histerię

- Popełniłem takie "przestępstwo", że wystawiałem prace w galerii. To próba wzbudzenia pewnej emocjonalnej histerii wśród czytelników "Gazety Wyborczej" - mówił Piotr Bernatowicz, który był gościem Polskiego Radia 24. Kandydat na dyrektora CSW odniósł się w ten sposób do zarzutów dziennika.
Zobacz więcej na temat:  Centrum Sztuki Współczesnej Gazeta Wyborcza wolność słowa Michał Rachoń Polskie Radio 24 POLSKA

"W oparach cygar i wina". "GW" o kulisach kampanii PO

"Latem 2018 r. spisaną strategię na cztery kampanie wyborcze dostał do ręki (lider PO, Grzegorz) Schetyna. Pochwalił, ale szybko odłożył na półkę. Żaden z jego współpracowników nie potrafi wyjaśnić dlaczego" - pisze "Gazeta Wyborcza" w artykule zatytułowanym "W oparach cygar i wina. Jak PO położyła kampanię wyborczą".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Gazeta Wyborcza opozycja Grzegorz Schetyna Wybory parlamentarne 2019 polityka

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" znieważył żołnierza. Został skazany

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski został skazany przez sąd za znieważenie żołnierza Żandarmerii Wojskowej – informuje portal tvp.info. Sprawa dotyczy wydarzenia z marca 2017 r. Dziennikarz nie ustąpił pierwszeństwa kolumnie MON, bo jak relacjonowała "GW", "uznał, że przekraczają swoje uprawnienia". Następnie obraził żandarma "gestem uznanym powszechnie za obelżywy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Gazeta Wyborcza prokuratura sąd

Sprawa listów Emilii do J. Kaczyńskiego. Rzecznik PiS: próba robienia afery

Emilia Sz., która miała uczestniczyć w akcji zniesławiania niektórych sędziów, napisała dwa listy do prezesa PiS - informuje "Gazeta Wyborcza". W jednym prosiła o pomoc ws. kontaktów jej córek z ojcem, w drugim twierdziła, że czuje się pokrzywdzona przez wymiar sprawiedliwości. - To kolejna próba robienia afery, w którą "GW" chce wmieszać prezesa PiS - skomentował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Jarosław Kaczyński Gazeta Wyborcza

Sędziowie pozywają media. "Nie było żadnej grupy »Kasta«"

- Przygotowanych będzie 21 prywatnych aktów oskarżenia i 25 pozwów cywilnych o ochronę dóbr osobistych na łączną kwotę zadośćuczynień około 10 mln zł na cel społeczny w imieniu sędziów, którzy zostali zniesławieni informacjami o rzekomej grupie "Kasta" - przekazał pełnomocnik części tych sędziów mec. Bartosz Lewandowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA fake news sądownictwo dziennikarstwo onet Gazeta Wyborcza

Dziennikarz "GW" śnił o pielgrzymce PiS na Giewont. "W burzę z piorunami"

Dziennikarz i publicysta Ziemowit Szczerek (pisał m.in. dla "Polityki" i "Gazety Wyborczej") popełnił pewien wpis na swoim profilu Facebooku. W poście oznajmił, że śnił o tym, iż abp Marek Jędraszewski zorganizował "pielgrzymkę" na Giewont ze środowiskami m.in. polityków PiS oraz rodziną Radia Maryja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Giewont burza Tatry Gazeta Wyborcza Prawo i Sprawiedliwość Marek Jędraszewski