more_horiz
PR24 Portal
Section05
Glasgow 2019

Lekkoatletyczne HME - dwa złota w niedzielę, Polska wygrała klasyfikację medalową

Po czterech medalach (trzy złote i srebro) na Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Glasgow Polacy nie zamierzali się zatrzymywać - w ostatnim dniu rywalizacji złote krążki dołożyli Marcin Lewandowski w biegu na 1500 metrów i sztafeta pań 4x400 m. Po srebro sięgnęła Sofia Ennaoui, a biało-czerwoni zwyciężyli w końcowej klasyfikacji. 
Zobacz więcej na temat:  Glasgow 2019 Lekkoatletyka SPORT

HME Glasgow 2019. "Złoty" Paweł Wojciechowski: tym razem nie odpuszczę i łatwo nie zejdę z najwyższego stopnia podium

Paweł Wojciechowski, który w sobotę został w Glasgow halowym mistrzem Europy w skoku o tyczce, powiedział, że jest bardziej gotowy na sukces niż osiem lat temu, gdy triumfował w mistrzostwach świata w Daegu. - Tym razem nie zejdę łatwo z najwyższego stopnia podium, nie odpuszczę - dodał.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Glasgow 2019 Lekkoatletyka Paweł Wojciechowski

HME Glasgow 2019. Tomasz Majewski studzi emocje: w Belgradzie medali było ponad stan, teraz nie stawiamy takich wysokich wymogów

- Nasza reprezentacja jest bardzo silna, chce zdobywać medale i po to tutaj przyjechaliśmy - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Tomasz Majewski, wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W piątek w Glasgow rozpoczynają się halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. 31-osobowa reprezentacja Polski pojechała do Szkocji, by bronić miana najlepszej ekipy na Starym Kontynencie. Dwa lata temu w Belgradzie "Biało-czerwoni" wywalczyli 12 medali, w tym siedem złotych. 
Zobacz więcej na temat:  sport na antenie Glasgow 2019 Lekkoatletyka Tomasz Majewski
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem