more_horiz
PR24 Portal
Section05
Grażyna Wielowieyska

"Barber" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej

Urodzony w 1971 roku w Poznaniu. Od dziecka wiedział, że chce być fryzjerem męskim, ale też już od najmłodszych lat interesował się historią powszechną i był wrażliwy na dźwięki muzyki rockowej. Pierwsza pasja została odziedziczona po dziadku, Władysławie Bartkowiaku, który w czasie okupacji niemieckiej, w Kołobrzegu był fryzjerem męskim. Drugie zainteresowanie zostało w spadku po ojcu – muzyku jeżyckich zespołów bigbitowych.
Zobacz więcej na temat:  reportaż Grażyna Wielowieyska fryzjer

"Biblioteczka" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej

Harry Potter, Muminki, Mały Książę po ukraińsku. To tylko niektóre z pozycji, które znalazły się w biblioteczce bookcrossingowej Ursynowa. A wszystko dzięki uprzejmości i hojności mieszkanki dzielnicy Annie Warchoł-Kęsickiej, która przy okazji jednego ze swoich służbowych wyjazdów na Ukrainę, postanowiła zrobić zakupy w ukraińskiej księgarni. Wiele osób z Ukrainy uciekło z tym co miało pod ręką - torbą ubrań, dokumentami. Nie było czasu myśleć o rozrywce. Teraz zwłaszcza nastolatkowie, cierpią na jej brak.
Zobacz więcej na temat:  reportaż Grażyna Wielowieyska biblioteka

Warszawski biurowiec zmienił się w ukraińską szkołę [POSŁUCHAJ]

W jednym z biurowców na warszawskim Służewcu trwają ostatnie przygotowania przed otwarciem szkoły, w której dzieci z Ukrainy będą mogły ukończyć swoje klasy według ukraińskiego programu nauczania. Placówka będzie miała 11 klas, w których będzie mogło się uczyć 120 dzieci. To oddolna inicjatywa – miejsca użyczył nieodpłatnie właściciel biurowca. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka reportaż Grażyna Wielowieyska Ukraina dzieci szkoła wojna na Ukrainie Trójka Ukraina uchodźcy Warszawa Mokotów
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem