X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Grzegorz Schetyna

Anna Kwiecień: były próby wyprowadzenia Polski z UE. Pierwszą podjął Giertych, drugą Schetyna

- Premier w Sejmie przypomniał, że były próby wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Pierwsza - pana Giertycha, który był w ogóle przeciwny wejściu do UE. Druga - pana Schetyny, który nieroztropnie nawoływał do referendum. A wiemy czym się skończyło takie referendum w Wielkiej Brytanii - powiedziała w Polskim Radiu 24 poseł PiS Anna Kwiecień. Gościem audycji był także Radosław Lubczyk, poseł klubu PSL - Koalicja Polska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka Unia Europejska Trybunał Konstytucyjny Polska w Unii Europejskiej Platforma Obywatelska konstytucja Roman Giertych Grzegorz Schetyna

Jankowski: dla Schetyny lepiej być podwładnym Tuska niż Budki

- Dla Grzegorza Schetyny lepiej jest być podwładnym Donalda Tuska, który wraca z Unii Europejskiej i ma swoje bardzo szerokie dossier polityczne, niż być podwładnym Borysa Budki - stwierdził na antenie Polskiego Radia 24 Łukasz Jankowski, dziennikarz z Radia Wnet, komentując doniesienia medialne o powrocie Tuska do polskiej polityki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Polskie Radio 24 Donald Tusk Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska Borys Budka

Schetyna: Tusk umawia się z Budką na przygotowanie pomysłów

– Platforma Obywatelska, jako alternatywa dla PiS, największa partia opozycyjna, musi mieć pomysł na to, jak traktować deklaracje swojego honorowego przewodniczącego Donalda Tuska, który mówi, że chce wrócić, chce być aktywny w polskiej polityce – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia były szef PO Grzegorz Schetyna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Grzegorz Schetyna polityka Platforma Obywatelska PO opozycja Beata Michniewicz

Schetyna: Tusk jest gotowy wrócić, mógłby spełnić rolę integrującą opozycję

- Donald Tusk jest osobą z ogromnym doświadczeniem i pozycją w polityce nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej i mógłby spełnić rolę integrującą opozycję, pokazującą wspólny projekt i ustalającą, czy gwarantującą, zasady współpracy - mówił w piątek były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Ocenił, że ewentualny powrót Donalda Tuska i "stara nowa jakość w polskiej polityce, po stronie opozycyjnej, jest potrzebna, bo potrzebne jest wspólne znalezienie płaszczyzny porozumienia". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka opozycja Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Donald Tusk

"To bardzo szkodliwa partia". Jan Pietrzak o Platformie Obywatelskiej

- Platforma Obywatelska nie ma nic Polsce do zaoferowania - żadnego nowego pomysłu, tylko nieustanne awantury, nawet we własnym gronie, nieustanne potyczki zawsze nakierowane przeciwko polskim interesom, przeciwko polskiej wspólnocie narodowej - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski koalicja obywatelska Grzegorz Schetyna Krajowy Plan Odbudowy Jan Pietrzak

"Walka o władzę, czas Budki się kończy, tylko Trzaskowski". Politycy PO o liście do kierownictwa partii

Skłonienie Rafała Trzaskowskiego, by przejął przywództwo lub próba dokonania rozłamu w PO i porozumienia się z PSL pod patronatem Bronisława Komorowskiego - to zdaniem rozmówców PAP możliwe cele sygnatariuszy listu do kierownictwa PO i KO. Oni sami zapewniają, że chcą tylko wywołać dyskusję.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Borys Budka Rafał Trzaskowski Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska

List otwarty grupy parlamentarzystów PO. Manasterski: chodzi o władzę w partii

 - Platforma Obywatelska nie ma wpływu na rzeczywistość, więc może zająć się sobą i swoimi problemami - mówił Miłosz Manasterski (Agencja Informacyjna), który razem z Michałem Wróblewskim (Wirtualna Polska) i politologiem prof. Mieczysławem Rybą skomentował list otwarty grupy parlamentarzystów PO. 
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska fundusze unijne fundusze europejskie Grzegorz Schetyna Borys Budka POLSKA polityka opozycja

"Wielka awantura w PO". Zatrzymana konferencja i tajne badania, które pokazują 3 proc. poparcia dla linii partii

Władze Platformy Obywatelskiej w ostatniej chwili zablokowały konferencję marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, na której marszałek oraz inni politycy mieli wzywać całą opozycję do powołania ponadpartyjnej agencji dzielącej unijne fundusze - poinformował portal wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja Tomasz Grodzki Borys Budka Grzegorz Schetyna polityka POLSKA