X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Hiszpania

RELACJA Setki nowych zgonów w Wielkiej Brytanii, KE zapowiada system wsparcia. Koronawirus na świecie

O 563 zwiększyła się liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w Wielkiej Brytanii. To największy dobowy wzrost liczby zgonów od początku epidemii. Szefowa KE zapowiada inicjatywę chroniącą pracowników przed zwolnieniami. Sprawdź, jak w środę (01.04) świat radził sobie z pandemią.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT koronawirus USA Europa Hiszpania Włochy pandemia choroby zakaźne zdrowie

Koronawirus a etyka lekarska. Prof. Łuków: trudne decyzje komu pomóc najpierw

- Normalnie lekarz zajmuje się tym, jak w ramach dostępnych środków pomóc konkretnemu pacjentowi, natomiast w przypadku ogromnych deficytów musi wcześniej podjąć decyzję, któremu z potrzebujących pomóc w pierwszej kolejności - powiedział prof. Paweł Łuków, kierownik Centrum Bioetyki i Bioprawa Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Hiszpania ŚWIAT Europa koronawirus choroby płuc choroby zakaźne wirus wirusy pandemia

RELACJA Wiele setek zmarłych we Włoszech, Hiszpanii, Francji. Rozważana kwarantanna Nowego Jorku. Świat w dobie pandemii

W ciągu ostatnich 24 godzin we Włoszech zmarło 889 osób zakażonych koronawirusem, od początku pandemii - już ponad 10 tysięcy. Liczba zmarłych na koronawirusa w Hiszpanii wzrosła w ciągu doby o 832 osoby do 5690 osób, w USA rozważana jest przymusowa kwarantanna regionu Nowego Jorku i okolic. Zapraszamy do przeczytania relacji portalu PolskieRadio24.pl z 28 marca  - o najważniejszych doniesieniach ze świata w dobie pandemii SARS-CoV-2.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus pandemia USA choroby zakaźne ŚWIAT Rosja Wielka Brytania Hiszpania

Pandemia koronawirusa na świecie. Prawie 27 tys. ofiar i blisko 600 tys. zakażonych

Prawie 27 tysięcy ofiar i 590 tysięcy osób zakażonych - to najnowsze dane na temat pandemii koronawirusa. Informacje takie podaje amerykański Uniwersytet Johna Hopkinsa w Maryland, który zajmuje się monitorowaniem rozwoju wirusa na świecie. Wśród zakażonych są też czołowi brytyjscy politycy.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Azja Ameryka koronawirus pandemia COVID-19 Włochy Hiszpania Stany Zjednoczone Wojciech Cegielski