X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Ignacy Morawski

Wicepremier Morawiecki chce przyciągnąć Polaków z Wysp

Wicepremier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim planują spotkanie z wiodącymi spółkami skarbu państwa. Celem rozmów ma być zaangażowanie spółek w ściąganie Polaków z Wielkiej Brytanii na polski rynek pracy. O pomyśle rozmawiali w Pulsie Gospodarki Agnieszka Durlik (Krajowa Izba Gospodarcza), Waldemar Kozioł (Uniwersytet Warszawski) i Ignacy Morawski (portal spotdata.pl).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ekonomia finanse Sylwia Zadrożna praca zatrudnienie Ignacy Morawski

Nowe propozycje w sprawie zakazu handlu w niedziele

Solidarność zaprezentowała propozycje zmian do obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Najważniejsze zmiany to wyłączenia dla nowych branż oraz złagodzenie sankcji za złamanie przepisów. O sprawie mówili w Pulsie Gospodarki prof. Elżbieta Mączyńska (prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego), Mariusz Adamiak (PKO BP) i Ignacy Morawski (ekonomista, założyciel portalu spotdata.pl).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 handel w niedzielę e-handel Solidarność Elżbieta Mączyńska Sylwia Zadrożna Ignacy Morawski

Zmiany na czele resortów kluczowych dla gospodarki

Ministerstwo finansów, rozwoju i skarbu państwa to resorty kluczowe dla działania państwa. O tym, jaki wpływ na gospodarkę będą miały ostatnie zmiany w rządzie rozmawiali goście Pulsu Gospodarki: Agnieszka Durlik (Krajowa Izba Gospodarcza), Ignacy Morawski (Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych) i Piotr Soroczyński (Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych).
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA rząd Beaty Szydło Ministerstwo Finansów budżet Polski Mateusz Morawiecki Paweł Szałamacha Ignacy Morawski

Warszawa stanie się centrum finansowym Europy?

Polska planuje przyciągnąć instytucje finansowe, które zdecydują się opuścić Londyn po Brexicie. Warszawa ma duże szanse w staraniach o przeniesienie do niej zaplecza back-office – podkreślali goście Pulsu Gospodarki. W Polskim Radiu 24 gościli Mariusz Adamiak (PKO BP), Marek Kłoczko (Krajowa Izba Gospodarcza) i Ignacy Morawski (WISE Europa).
Zobacz więcej na temat:  Brexit finanse GOSPODARKA Ignacy Morawski Londyn POLSKA Warszawa