X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Czaputowicz

Szef MSZ spotkał się z polską mniejszością na Litwie

Szef polskiego MSZ odwiedził Litwę. Głównym celem wizyty były zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, jednak minister spotkał się także z litewską Polonią. W rozmowach poruszono m.in. sprawy problemów polskiej mniejszości na Litwie. Szef polskiej dyplomacji spotkał się także ze społecznością polskiego gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Polonia Polacy za granicą Edyta Poźniak Litwa Jacek Czaputowicz MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Jacek Czaputowicz: reformy wymiaru sprawiedliwości są konieczne

Polska domaga się przestrzegania traktatów unijnych, jeśli chodzi o rolę instytucji UE, w tym Komisji Europejskiej w sporze z Warszawą. Mówił o tym przebywający z wizytą na Litwie minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz. Jak powiedział, postępowanie niektórych instytucji unijnych wobec Polski, miedzy innymi w sprawie reformy sądownictwa, wykracza poza prawo Unii Europejskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz

Szef polskiego MSZ gotów spotkać się z wiceszefową KE nt. sądownictwa

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz zapewnia, że jest gotów spotkać się z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej Verą Jourovą, aby rozmawiać o zmianach w sądownictwie. Kilkanaście dni temu urzędnicy Komisji informowali o możliwym terminie spotkania - 28 stycznia. Jednak w środę, przy okazji wizyty marszałka Senatu w Brukseli mówili, że termin nie jest potwierdzony, bo żadna odpowiedź z Warszawy nie nadeszła.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Jacek Czaputowicz Ministerstwo Spraw Zagranicznych Vera Jourova Komisja Europejska Bruksela

Szef MSZ: decyzja o wycofaniu polskich wojsk z Iraku byłaby kompromitująca

- Kwestia pozostawienia wojsk polskich w Iraku jest konsultowana w ramach NATO. Musimy demonstrować jedność sojuszniczą. Popełnilibyśmy ogromny błąd, gdybyśmy pod naciskami opozycji zadeklarowali ich wycofanie - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Iran USA Ministerstwo Spraw Zagranicznych Andrzej Duda Izrael Auschwitz Stanisław Janecki Jacek Czaputowicz armia Irak

Szef MSZ: polscy żołnierze nie ucierpieli w atakach w Iraku

– Mamy kontakt z polskim dowództwem. W jednej z tych baz są polscy żołnierze, ale wiemy na pewno, że oni nie ucierpieli w atakach w Iraku – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.
Zobacz więcej na temat:  Trójka polityka POLSKA Paweł Lisicki Jacek Czaputowicz Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ likwidacja Ghasema Solejmaniego Iran Irak USA Stany Zjednoczone Bliski Wschód Donald Trump